Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
345.620
5.30%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Ebru Şallı Şok Oldu! 6 Ayda Tam 75 kilo...

  Ebru Şallı TV em de sundugu Ebruli programında dünyaca ünlü zayıflama uzmanı Deniz Egece'yi konuk etti.
  • 17.03.2015 - 12:48
  Ebru Şallı Şok Oldu! 6 Ayda Tam 75 kilo...

  Ebru Şallı TV em de sundugu Ebruli programında konuk ettiği dünyaca ünlü zayıflama uzmanı Deniz Egece, kendi egitimler verdiği zayıflama kampında birisinin 6 ayda tam 75 kilo verdiğini söyledi!

  Evet herkesin de bildigi gibi zayıflama kampları, İnsanların aç bırakıldıgı deli gibi spor yapıldığı bi yer olarak hayal edilir. Ama dünyaca ünlü zayıflama uzmanı Deniz Egece, bu düşünceyi tamamen değiştiriyor.

  Nöro Bilim Uzmanı Deniz Egece'ye göre kilo tamamen piskosomatik bir hastalık. Kişilerin bilinçaltlarında yatan "kilo alma" korkularından dolayı kilo aldığını ve bu korkuyu yenmeden asla kilo veremeyeceğini savunuyor. Herhangi birşey tüketirken düşünülen "acaba kilo yapar mı?" sorusu insanları şişmanlatiyor. Deniz Egece'ye göre insanoglu asla yemek yiyerek kilo almaz, yiyecekler insana enerji verir. Asla kilo yapmaz. Kilo yapan düşüncelerdir .

  KİLO, BİLİNÇALTI SORUNUDUR.

  Diyet yaptığınız sürece kilo verirsiniz, bıraktığınızda verdiğiniz kilolardan daha fazlasını geri alırsınız. Özgürce yiyin, asla korkmayın! Bilinçaltınızda yatan kilo alma korkusu için yenmek için kitabı okumanız yeterli. Beykoz'un En Büyük ve En güzel otelinde yapılan bu Bilinçaltı Zayıflama Kampı" tatil yaparken zayıflamanızı saglayan mucize bir tatil paketi. "Etrafınızda herşeyi yiyen fakta asla kilo olmayan insanlar vardır. Bunun tek sebebi yiyeceklere anlam yüklememeleri ve yemek yemekten korkmamaları." katıldı.

  - FORMU DOLDUR %40 İNDİRİM KAZAN! –

  https://egece.camp/basvuru

  "DİYET, KİLO ALDIRIR"

  Diyet yaptığınız sürece kilo verirsiniz, bıraktığınızda verdiğiniz kilolardan daha fazlasını geri alırsınız. Özgürce yiyin, asla korkmayın! Bilinçaltınızda yatan kilo alma korkusu için yenmeden kilo vermeniz imkansızdır!

  DÜNYANIN İLK BİLİNÇALTI ZAYIFLAMA TESTİ ÇÖZ!

  https://egece.camp/web

  Maalesef isteyen herkesin katılamadığı bu kamp, 1 ay önceden rezervasyon yapılmasını gerektiğini belirtiyorlar. Aşırı yogunluk sebebi ve derslerin daha net anlaşılabilmesi için 20 kişiyi geçmemeye çalışılıyor. Kişilere SINIRSIZ TATİL İMKANI veriliyor. Hem Tatil Hem KAMP yapmak hayal gibi görünüyor degil mi ?

  %40 İNDİRİM İÇİN BAŞVURU FORMU :

  https://egece.camp/basvuru

  -------

  KAMP KATILIM TESTİ

  https://egece.camp/testi-coz

  egece.camp satış ofisi

  0216 432 33 01

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir