Euro
9.6964
-0.01%
Dolar
8.0871
-0.23%
Altın
451.26
-0.8%
Borsa
1.409
2.24%
Bitcoin
509.200
-0.06%
14ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 14 C

  İşte en ekonomik lüks Umre fiyatları

  Elçi Tur Kabe'ye en yakın 5 yıldızlı otellerde, maneviyat dolu huzurlu bir Umre sözü veriyor.
  • 16.12.2015 - 15:36
  İşte en ekonomik lüks Umre fiyatları

  En Ekonomik Lüks Umre için çok özel fiyatlar sizleri bekliyor. Kampanya formunu mutlaka doldurun !

  Her Müslüman'ın içinde hiç bitmeyen bir özlemdir Kabe..  İslam güneşinin doğduğu, Kuran nurunun parladığı kutsal toprakları dünya gözüyle görme arzusu kalplerimizde alev alev yanan bir ateştir.  Müminlerin her fırsatta Umre yaparak, Mekke ve Medine yollarına düşmeleri  bu özlemin tezahürüdür aslında..

  İşte böylesine hasret duyulan bu Kutsal  ibadeti, en güvenli  ve huzurlu bir şekilde yapmak isteyenlerin beklentilerini bilen Elçi Tur, her anını maneviyatla dopdolu geçireceğiniz bir Umre ziyareti yapmanızın garantisini veriyor.

  30 yıllık tecrübesiyle yılda 35 bin umreciyi kutsal topraklarla buluşturan Elçi Tur, ilmi ve manevi değerleri yüksek hocalar ve uzman rehberler eşliğinde, sizlere en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşıyor.

  Elçi Tur Telefon: 444 28 29
  Cep Telefonu : 0532 111 32 73
  Site Adresi:  www.elcitur.com.tr


  ( Umre sorularınızı Diyanet İşleri Başkanlığı Emekli Başmüfettişi Yaşar Derim Hocamız’a sorun! Hızlı cevap hattı: 0 505 257 58 73 )

  Ekonomik Lüks Umrede Özel İndirimden Yararlanmak İçin Formu Doldurunuz

   

  DONANIMLI UZMAN EKİP

  Güvenli ve sorunsuz bir umre için aslında ilk yapmanız gereken güvenebileceğiniz, her ihtiyacınızı  önceden düşünmüş tecrübeli bir acenteyle çalışmak. İşte Elçi Tur siz ibadetle meşgulken hiç bir sorunla karşılaşmamanız için tam 40 kişilik donanımlı ekibiyle sizlere hizmet veriyor.

  Kutsal topraklara hareketin başladığı Havaalanından itibaren, ekibimiz her türlü eğitim ve destekle sizlerin bu özel anlarını sorunsuz geçirmeniz için yanınızda oluyor.

  KABE'YE EN YAKIN 5 YILDIZLI OTELLER

  Kaldığınız otelin Kabe'ye olan yakınlığı rahat bir Umre için aranılan en önemli şartlardan biridir. Elçi Tur otelleri Mescid-i Haram'a en yakın oteller olup, Otellerin ahçıları Türk aşçılardan seçilmektedir. Böylelikle siz dini vecibelerinizi yerine getirirken, yemek aralarında  damak tadınıza uymayan yemeklerle karşılaşmak zorunda kalmayacaksınız.

  Elçi Tur Telefon: 444 28 29
  Cep Telefonu : 0532 111 32 73
  Site Adresi: www.elcitur.com.tr

  ( Umre sorularınızı Diyanet İşleri Başkanlığı Emekli Başmüfettişi Yaşar Derim Hocamız’a sorun! Hızlı cevap hattı: 0 505 257 58 73 )

  Ekonomik Lüks Umrede Özel İndirimden Yararlanmak İçin Formu Doldurunuz


  EKONOMİK UMRE FİYATLARIMIZI MUTLAKA ÖĞRENİN !

  Elbetteki  yapılan ibadetlere yüzbin derece daha fazla sevap verilen Kabe'yi tavaf etmek, burada namaz kılmak, kuran okumak, zikir yapmak, Kabe'yi doya doya seyretmek bir çok Müslümanın hayali!

  Ancak işin tabii ki bir de ekonomik boyutu var. Elçi Tur bu konuda da size tam destek olmaya devam ediyor. Her bütçeye uygun hazırladığımız Ekonomik Umre paketlerimizi mutlaka öğrenmeden sakın karar vermeyin.

  Ömrünüzün en tatlı anılarını yaşayacağınız bu özel ziyareti artık daha fazla ertelemeyin !

  Ekonomik Lüks Umrede Özel İndirimden Yararlanmak İçin Formu Doldurunuz

   

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir