Euro
10.1143
0.08%
Dolar
8.5554
0.04%
Altın
496.53
0.45%
Borsa
1.357
0.56%
Bitcoin
327.310
-0.08%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Sur Yapı Corridor’da

  Cadde Rezidans'da Daireler Satışa Sunuldu
  • 28.03.2014 - 00:46
  Sur Yapı Corridor’da

  SURYAPI CORRIDOR CADDE REZİDANS’TA DAİRELER SATIŞA SUNULDU!

  Sur Yapı 22 yıldır inşa ettiği, yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan ve bulunduğu bölgeye değer katan projeler üretmeye devam ediyor.

  Corridor Rezidans ’ta hayatın tam ortasındasınız. İçinden hayat geçen bulvar Corridor Rezidans, siz seçkin misafirlerine yeni ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Gece gündüz hareketli ve canlı olan, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz alışveriş caddesi Corridor Çarşı, şimdi Corridor Cadde Rezidans ile değerini katlıyor.

  Corridor Cadde Rezidans ‘ta yeni satışa çıkan, 247.000 TL’den başlayan 1+1 dairelere sahip olmak için acele edin! Siz Sur Yapı dostlarına özel % 5 indirim fırsatını kaçırmayın. Üstelik tamamı peşin ödemelerde ekstra % 10 indirimden yararlanın.

  Corridor Cadde Rezidans
  Daire Tipi

  En Düşük Fiyat

  En Yüksek Fiyat

  1+1

  51 m² - 83 m2

  247.000 TL

  407.000 TL

  Corridor Rezidans
  Daire Tipi

  En Düşük Fiyat

  En Yüksek Fiyat

  1+1

  46 m² - 83 m²

  228.000 TL

  407.000 TL

  2+1

  101 m² - 112 m²

  473.000 TL

  568.000 TL

   

  Sur Yapı Corridor “ İçinden Hayat Geçer’’ sloganıyla yükseliyor…

  Geliştirdiği modern ve kaliteli mimari projeleri ile konut sektörüne yenilik getiren Sur Yapı tarafından inşa edilen “Corridor” projesi Güneşli ’de ‘’İçinden Hayat Geçer’’ sloganıya yükseliyor. Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, yerleşimi çok eski dönemlere dayanan ve tarihi Avrupa-Asya İpekyolu güzergâhında bulunan Güneşli ‘de, yoğun ulaşım aksıyla dikkat çeken Yalçın Koreş ve Mimar Sinan Caddelerini farklı, modern ve yaşam değeri katan bir cadde planlaması ile de birbirine bağlıyor. Projenin bu iki önemli arteri birleştiren konumu, gelişen bölgenin yaya trafiğini de keyifli bir biçimde düzenliyor ve kolaylaştırıyor.

  Değişik blok yapılarıyla zengin daire seçenekleri

  İleride bölgede geliştirilecek projeler için örnek teşkil eden Sur Yapı Corridor ’da, değişik blok yapılarında 42m² 1+1 daireden 4+1 337 m²'ye kadar zengin daire seçenekleri bulunuyor. Projede yaşam 2014 yılında başlayacak.

  CORRİDOR ÇARŞI’DA DÜKK NLAR SATIŞTA

  Güneşli’nin ilk temalı alışveriş caddesi Corridor Çarşı, Mimar Sinan ve Yalçın Koreş caddelerini birbirine bağlıyor. Corridor Çarşı’da 40 metrekare ile 1189 metrekare arası değişen büyüklükte 53 dükkân bulunuyor.

  Sessiz ve güvenli bir iç bahçe yaşamı

  İç avlunun kesintisiz ve güvenli yaya dolaşım alanı haline getirildiği bu özel projede, araç yolları bina giriş cephelerine ulaşacak şekilde düzenlendi. Böylece site sakinlerinin sessiz ve güvenli bir iç bahçe yaşamına kavuşmaları sağlanıyor. Çoğunlukla yer altında çözümlenen otopark alanı binalarla direkt olarak irtibatlandırılıyor.

  Sosyal tesisler renkli bir yaşam alanı sunuyor

  İki kata yayılan 1300 m² alana sahip sosyal tesisler spordan, yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar, konut sakinlerine renkli bir sosyal yaşam sunuyor. Açık ve kapalı havuz, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duşlar, sauna, çocuk oyun alanı gibi mekânlardan oluşan sosyal tesislerde konfor ve güvenlik için her türlü ayrıntı özenle hazırlandı.

  Alışveriş Merkezi semte nefes aldıracak

  Ticaret Merkezi katı, herkesin kullanımına açık bir alan olarak hem iki cadde arasında bağlantı oluşturuyor hem de merkezinden geçen geniş yaya aksı ile ilgili caddelerdeki yaya trafiğini keyifli bir şekilde biçimlendiriyor. Bu alan aynı zamanda semtin nefes alacağı bölge olarak semt sakinlerine hizmet etmek üzere kurgulandı. Ticaret Merkezi, Yalçın Koreş ve Mimar Sinan caddelerini zemin kat seviyesinde birbirine bağlıyor. Seçkin mağaza ve dükkânların yer alacağı alışveriş merkezi caddesinde mağazalar karşılıklı düzenlenerek, kolay ve keyifli bir alışveriş geçişi sağlanıyor.

  Gelişen bölgenin en iyi lokasyonunda yer alıyor

  Projenin en önemli özelliği İstanbul’un yoğun ulaşım akslarından E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde ve Atatürk Havalimanı'na çok yakın olmasıdır. Benzer şekilde son beş yıl içerisinde yapılan alışveriş merkezi projeleri, gelişen bölgenin cazibesini arttırıyor. M3 Kirazlı-Aksaray (M1 üzerinden) ve M5 Kirazlı-Başakşehir metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1,5 km mesafede olan Corridor ‘da, bu duraktan M3 Kirazlı-Aksaray hattı ile aynı zamanda T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına bir durakla ulaşılabiliyor.

  Doğal aydınlatma ve ısınmadan maksimum fayda

  Mimarisi ve sosyal yaşam için sunduğu ayrıcalıklarla kısa sürede yoğun talep alan projede, binaların kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda yönlendirilerek, birbirleri üzerindeki gölgeleri minimum olacak şekilde kurgulanması sebebiyle pasif doğal aydınlatma ve ısınmadan maksimum düzeyde fayda sağlanıyor.

  Detaylı bilgi için: 0212 651 16 63 / www.suryapicorridor.com.tr

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir