taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.27905
5.96445
1321.015
102715.01
224.228

Afrin gazisi Özgür Ocak görevine döndü

Zeytin Dalı Harekatı sırasında, teröristlerin hain saldırısında ağır yaralanan Piyade Üsteğmen Özgür Ocak, 10 aylık tedavi sürecinin ardından üniformasını tekrar giydi.

AA | 19.01.2019 - 15:06..
Whatsapp ile paylaş
Afrin gazisi Özgür Ocak görevine döndü

Milli Savunma Bakanlığı Halkla İlişkiler Daire Başkanlığınca, 2018 içinde ve yıl sonundan itibaren bugüne kadar geçen sürede meydana gelen olaylarla ilgili, bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Bakanlıkta düzenlenen toplantıda Tanıtım Subayı Deniz Binbaşı Nadide Şebnem Aktop, bilgi verdi. Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili son bilgileri aktaran Deniz Binbaşı Aktop, bugün itibarıyla harekatta etkisiz hale getirilen terörist sayısının 4 bin 608 olduğunu kaydetti.

Afrin gazisi Özgür Ocak görevine döndü

Afrin gazisi Özgür Ocak görevine döndü ViDEO

GÖREVE DÖNDÜ

Aktop, operasyon sırasında 10 Şubat 2018'de yaralanan ve tedavisinin ardından görevine dönen Piyade Üsteğmen Özgür Ocak'a da söz verdi.

Ocak, "Türk Silahlı Kuvvetleri; devletimizin bekası, milletimizin huzuru ve güvenliği için can vermeye de can almaya da her zaman hazırdır. Silahlı Kuvvetlerimiz çukur operasyonlarında, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı'nda, teröriste mücadele harekatlarında olduğu gibi verilecek görevi her zaman yerine getirmeye hazırdır. Bölgemizin teminatı devletimizdir. Şanlı tarihimiz kahramanlıklarla doludur." diye konuştu.

Afrin gazisi Özgür Ocak görevine döndü

37 ŞARAPNEL, KOPUK SAĞ BACAK...

Afrin gazisi Özgür Ocak, "Ben Piyade Üsteğmen Özgür Ocak, 10 Şubat 2018 Afrin Harekatı'nda yaralandım. 3 kez kalbim durdu. 27 tüp kan, 37 şarapnel, kopuk sağ bacak... 10 Şubat'tan bu zamana 10 ayda koşar vaziyete geldim. Devletimden, milletimden, sevenlerimden Allah razı olsun..." sözleriyle tedavi sürecinde yaşadıklarını anlatmıştı.

Afrin gazisi Üsteğmen Özgür Ocak'tan mesaj var

Afrin gazisi Özgür Ocak görevine döndü

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir