taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5781
Euro
7.263
Altın
1616.99
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.361
Bitcoin
41781.27
fuzulev

Ahmet Aydın'ın Meclis'te CHP'lileri çıldırtan konuşması

"Türkiye toprak kaybetti" diyen CHP'lilere cevap veren AK Partili Ahmet Aydın, "Masa başında Musul'u Kerkük'ü verenlerin konuşmaya hakkı yok" dedi.


Whatsapp ile paylaş
Ahmet Aydın'ın Meclis'te CHP'lileri çıldırtan konuşması

ahmet aydın

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Şah Fırat operasyonu ile ilgili Genel Kurulu bilgilendirdi. Ardından CHP'li vekiller Genel Kurul kürsününde Türkiye'nin toprak kaybettiğini savunan açıklamalarda bulundu.

"MUSUL'U KERKÜK'Ü VERDİNİZ.."

CHP'lilerin "Türkiye toprak kaybetti" iddialarına cevap veren AK Parti Grup Başkanveli Ahmet Aydın, CHP'nin daha önce Musul, Kerkük ve Süleymaniye'yi masa başında kaybettiğini bu yüzden Şah Fırat operasyonuna yönelik olarak eleştiri haklarının bulunmadığını ifade etti.

Ahmet Aydın şunları söyledi:

"Masa başında Musul'u Kerkük'ü verenlerin kalkıp bu kürsüde konuşmaya hakları yoktur. Masa başında Musul'u verdiniz, Kerkük'ü verdiniz, Süleymaniye'yi verdiniz; kalkıp şimdi de 'Türkiye toprak kaybediyor, bayrağı indirdiniz' demeye hakkınız yok. Türkiye Cumhuriyeti tek bir karış toprak kaybetmemiştir. O yangının içinde birtek askerini vermeden tereyağından kıl çeker gibi emanetlerini almıştır"

Ahmet Aydın'ın Meclis'te CHP'lileri çıldırtan konuşması

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir