taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5735
Euro
7.2499
Altın
1617.07
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.978
Bitcoin
41906.21
fuzulev

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı'yla güldürdü

İşler Güçler'le iyi bir çıkış yakalayan ikili, bu kez Kardeş Payı dizisiyle sevenlerinin karşısına çıktı.


Whatsapp ile paylaş
Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı'yla güldürdü

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı'yla güldürdü

Kardeş Payı, yayınlanan fragmanları ile sosyal medyada büyük ilgi uyandırmıştı. Star TV'nin yeni dizisi dün gece ilkkez izleyiciyle buluştu.

KARDEŞ PAYI'NIN İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI

Ahmet Kural ve Murat Cemcir mucitlikleriyle dünyayı güzelliştirmeye çalışıyor

Onlar sıradan tesisatçı değiller..

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Senaryosunu Selçuk Aydemir'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle:

Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler.

Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.

Ali ve Metin'in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60'ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra 'ben hinlik için yaratılmışım' diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.

ALİ İHSAN VAROL "KÖTÜ ADAM" ROLÜNDE

Kelime Oyunu'nun sunucusu Ali İhsan Varol, Kardeş Payı dizisiyle oyunculuğa adım atıyor. Varol, dizide kötü adamı oynuyor.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, proje tasarımı, senaryo ve yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir'in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.

İŞTE DİZİDEN GÜLDÜREN SAHNELER

Kardeş Payı 1.Bölüm İlk Sahne

 

Kardeş Payı 1.Bölüm Poker Sahnesi

 

Kardeş Payı 1.Bölüm Tıkalı Tuvalet Sahnesi

 

Kardeş Payı 1.Bölüm Tutuklanma Sahnesi

Kardeş Payı 1.Bölüm - Ali İhsan Varol

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir