taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7399
6.4977
1381.87
95179.18
254.553

Naz Çekem: Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı

2014 yılında Ahmet Kural'ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, 4 yıl önce yaşadığı şiddeti canlı yayında anlattı: Alkollüydü, gözleri kaymıştı, sözel olarak taciz etti, sonra parmağımı kırdı...

Haber Merkezi | 02.11.2018 - 13:31..
Whatsapp ile paylaş
Naz Çekem: Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun fiziksel şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi olduğu ve '3 ay süreyle kendisine yaklaşmamasına' yönelik koruma kararı aldırdığı Ahmet Kural'ın eski arkadaşı Naz Çekem "Gülerek parmağımı kırmıştı." dedi.

2014 yılında Ahmet Kural'ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak 4 yıl önce yaşadığı şiddeti canlı yayında anlattı.

Naz Çekem: Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı

"GÜLEREK PARMAĞIMI KIRDI"

İşte Çekem'in açıklaması:

"Fettah Can’ın düğününden gelmişlerdi. Ben arkadaşımın doğum günündeydim. Aynı mekandaydık. Beni gördü. Herhalde gözüne beni kestirdi. Önce sözel olarak tacizde bulundu. Küfürler etti. Arkasından ben sakinleştirmeye çalıştım. Fakat olmadı, sakinleşmedi ve gülerek parmağımı kırdı.

Naz Çekem: Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı VİDEO

"KORKUYORUM BEN ONDAN"

Sabah uyudum. Korkmadım değil. ‘Ben böyle açıklama yapıyorum ama korkuyorum bu adam bir yerde beni kıstırır’ diye. Çok tehlikeli insanlar bunlar. Açıkçası ben korktum. O kadar kötü şeyler yapmış ki... Ablamın doğum gününde tanışmıştım onunla. Bizim olmuş olduğumuz sanatçıların yanında kafası eğik, çok kibar çok saygılıydı. 4-5 kez aynı ortamda bulundum. Hiçbir yanlışını görmedim. ‘Ne kadar saygılı’ diyordum.

"EN SON GÖRDÜĞÜMDE ALKOLLÜYDÜ"

En son gördüğümde alkollüydü. Gözler kaymıştı. Çok tehlikeli bir hale gelmişti." Beni gördüğünde ‘Oooo ünlü Naz Çekem burada mısın?' dedi. Anlattıklarını çok detaylı hatırlamıyorum, yalan olmasın.

Naz Çekem: Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı

"KOMPLEKSLİ BİR İNSAN"

Söylediği şeylerde korkunç bir komplekslilik vardı. Çok ciddi bir kompleks yaşadığını düşünüyorum. Ciddi anlamda psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.

"İÇKİYİ DE KALDIRAMAYINCA..."

O bastırılmış duygular, sonradan görmeler bence bu çocuğun bütün psikolojisini bozmuş. Alt üst etmiş ve kaldıramayacak noktaya getirmiş. İçkiyi de kaldıramayınca…"

Ahmet Kural'dan ilk açıklama VİDEO


Naz Çekem: Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir