taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7428
6.3503
1466.93
105379.71
270.869
48622.57

AK Parti'de istifa yağmuru bekleniyor

Başbakan Erdoğan'ın verdiği 'istifa' süresi bugün doluyor

15.01.2011 - 10:59..
Whatsapp ile paylaş

AK Parti'de istifa yağmuru bekleniyor

Milletvekili aday adayı olacak il başkanlarına tanınan sürenin bugün son günü olması nedeniyle AK Parti'de istifa yağmuru bekleniyor.

Hakkı Kurban'ın haberi Başbakan Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan AKP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'ndan sürpriz kararlar çıktı.

AZİZ BABUŞCU BİLMECESİ

Aday olacağı öne sürülen İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu'nun son kararı bugüne bıraktığı ve görevinde kalabileceği bildirildi.

MİLLETVEKİLİ ÇIKARAMADIĞI TEK İL

Ankara İl Başkanı Murat Alparslan ve geçtiğimiz günlerde atanan İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Atay'ın da görevlerinde kaldıkları ve milletvekili aday adaylığı için istifa etmeyecekleri kaydedildi. Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem'in tek tek nabzını tuttuğu il başkanlarından 40'ının milletvekili olmak için istifa düşüncelerini aktardığı bildirildi.

Bu isimler arasında, partinin 2007 seçimlerinde milletvekili çıkaramadığı tek il olan Tunceli'de, İl Başkanı Cihan Açıkgöz ile Diyarbakır İl Başkanı Baki Aksoy'un da olduğu ifade edildi. Milletvekili aday adayı olacak il başkanlarına tanınan sürenin bugün son günü olması nedeniyle istifa yağmuru bekleniyor.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir