taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.711
Euro
7.349
Altın
1677
Borsa
96317.7
Gram Altın
362.162
Bitcoin
46598.63

AK Partili aday Hilmi Türkmen: Asıl hedefimiz hizmet

AK Parti'nin Üsküdar Belediye Başkan adayı Hilmi Türkmen, asıl hedeflerinin hizmet belediyeciliği olduğunu vurgulayarak "Kültürel alandaki tavrımızla asıl hedefimizin insana hizmet olduğunu göreceksiniz" dedi.


Whatsapp ile paylaş

AK Partili aday Hilmi Türkmen: Asıl hedefimiz hizmet

AK Partili aday Hilmi Türkmen: Asıl hedefimiz hizmet

Mevcut başkan Mustafa Kara'nın ardından, AK Parti'nin Üsküdar Belediye Başkanlığı için aday olan Hilmi Türkmen Üsküdar'da taksici esnafıyla akşam yemeği yedi, sorunlarını dinledi.

AK Partili aday Hilmi Türkmen: Asıl hedefimiz hizmet

Asıl hedeflerinin hizmet belediyeciliği olduğunu kaydeden Türkmen, "Laf üretenlere değil hizmet üretenlere 30 mart'ta evet diyelim" diyerek taksicilerden oy istedi. 

RECEP TAYYİP ERDOĞAN BELEDİYECİLİĞİ İLE YARIŞAMAZLAR

17 Aralık operasyonu ile ilgili de tespitlerde bulununan Hilmi Türkmen şunları kaydetti:

Hizmet belediyeciliği asıl hedefimizdir. Kültürel alanlardaki tavrımızla asıl hedefimizin insana hizmet olduğunu göreceksiniz. Belediyeler ceza kesmek, kurallarla insanları bunaltmak ya da varlığı ile sıkıntı veren kurumlar değildir. Bizimle, Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğiyle kimse yarışamaz

BU HANÇER AKLIMIZDAN ÇIKMAYACAK

17 aralık'ta yoksuzluk kılıfı adı altında millete saplanan hançer hiç aklımızdan çıkmayacak.

Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yeni hizmet ufukları açmak için Üsküdar'da sevda ile AK Parti'ye devam şarkısını hep birlikte söylemeliyiz. Bu yollarda, Başbakanımızın önderliğinde gerçekten beraber yürümeliyiz. 

ABDÜLHAMİD'E DE BU OYUNU OYNADILAR

Yakın tarihimizde ulu hakanımız Abdülhamid Han'a uygulanan oyunun aynısı Başbakanımıza, önderimize de oynanmaya çalışılıyor. Aynı hileler, aynı kirli ittifak kuruluyor. Tuzak kurucular pis bir saf tutmuşlardır.

LAF ÜRETENLERE DEĞİL HİZMET ÜRETENLERE OY VERİN

Başbakanımız ve Ak Parti 30 Mart'ta işte özellikle bu sebeplerden dolayı geçmişte verdiğiniz oyların daha fazlasını istiyor. Terörü bitiren, faiz lobilerine kök söktüren uzun adam, savunan adam, dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti sizinle yürümeye devam diyor. Laf üretenlere değil hizmet üretenlere 30 Mart'ta evet diyelim.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir