taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7656
Euro
7.3702
Altın
1645.56
Borsa
92381.82
Gram Altın
360.086
Bitcoin
49531.6

Ak Partili Metiner: Allah sağlığımızdan alsın ona versin

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için 'Allah her birimizin sağlığından alsın ona versin' diye konuştu.


Whatsapp ile paylaş

Ak Partili Metiner: Allah sağlığımızdan alsın ona versin

Ak Partili Metiner: Allah sağlığımızdan alsın ona versin

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı kast ederek, "Allah'ın her birimizin sağlığından ona vermesi dileğinde bulunuyoruz. Ve her birimizin bedenine bir şey olmadan hiçbir gücün onun tırnağına helal getirmesine de izin vermeyiz" dedi.

BENİM İNANCIMA GÖRE...

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Metiner, “Ben kasetler üzerinden siyasetin dizayn edilmesine karşıyım. Benim inancıma göre tecessüs haramdır. O tarihte Sayın Baykal da bilir buna şiddetle karşı çıkan birisiyim'' dedi. Bir gazetede hakkında Adıyaman'da bir savcıyı yönlendirme ve rüşvet verme konusundaki iddialar olduğunu ve bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

YOĞUN BAKIM İDDİASINA TEPKİ

Bir gazeteci Metiner'e, AK Parti eski Elazığ milletvekili Fevzi İşbaşaran'ın Twitter'dan Başbakan Erdoğan'ın yoğun bakımda olduğunu iddia ettiği tweeti sordu. Metiner, tepki gösterdiği bu soruyu "Ben dedikoducu değilim. Fevzi İşbaşaran'ı tanımam etmem. Birileri de uzun adamın biran ölmesi gerektiğine inanıyor, beddua seansları düzenliyor. Bu uzun adamın kaderini Allah belirler. Ama biz o uzun adamın dimdik arkasındayız. Yürekli adamın, savunan adamın dimdik arkasındayız. Allahın her birimizin sağlığından ona vermesi dileğinde bulunuyoruz. Ve her birimizin bedenine bir şey olmadan hiçbir gücün onun tırnağına halel getirmesine de izin vermeyiz" diye cevapladı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir