taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.34545
6.10105
1221.345
93616.45
209.917

Ak Partili Soylu'dan Umut Oran iddiası

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu; "Kaset tuzağı kuranlardan bir tanesi de Umut Oran'dır" diye konuştu.

23.03.2014 - 15:15..
Ak Partili Soylu'dan Umut Oran iddiası

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu İzmir'in Gaziemir ilçesi Sarnıç beldesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Soylu, daha sonra AK Parti ilçe teşkilatının düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı. Toplantıda AK Parti Gaziemir Belediye Başkan Adayı Kerem Baykalmış da yer aldı.

Ak Partili Soylu'dan Umut Oran iddiası

"KILIÇDAROĞLU DA ORAN DA ALTINA KAÇIRACAK"

Soylu, buradaki konuşmasında, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'ın "Başbakan 30 Mart'tı görmeden siyasetten çekilebilir" sözlerine tepki gösterdi. Soylu, "Umut Oran demiş ki (30 Mart'ta bu ülkenin Başbakanı kaçacak). Bu ülkenin Başbakanı kaçmaz da 30 Mart'ta Umut Oran da Kemal Kılıçdaroğlu da altına kaçıracak. Hiç merak etmesinler, 30 Mart'tan sonra neler olacak. Bu millet sevgi, dostuluk ve kardeşlikle buluşacak" diye konuştu.

''BERABER HAREKET EDİYORLAR''

"CHP'nin 17 Aralık darbesini yapanlarla, Türkiye'yi kuşatmaya, devleti ele geçirmeye çalışanlarla beraberler hareket ettiğini" öne süren Soylu, bunun izah edilemeyeceğini belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:

''FOYALARI ORTAYA ÇIKTI''

"Milliyetçilik üzerinden bu ülkenin değerlerini ve insanlarını istismar edeceksiniz, Türkçe olimpiyatları üzerinden bu ülkenin değerlerini istismar edeceksiniz... Başka ülkedeki çocuklar bizim dilimizi kullanıyorlar diye hepimizin hoşuna gitmiyor muydu ? Milliyetçilik duygularımız bir şekilde yukarı çıkıyordu. Meğer bunlar ne yapıyorlarmış biliyor musunuz ? Pazarlama faaliyeti yapıp devleti ele geçirmeye çalışıyorlar, foyaları ortaya çıktı...

SÜLEYMAN SOYLU'DAN İNANILMAZ İDDİA

''Kemal Kılıçdaroğlu'nda o cesaret yok, Devlet Bahçeli'de de o cesaret yok. Kendi milletvekillerine kaset tuzağı kurdular. Sesleri çıkamadı, gıkını çıkaramadı. Baykal'a kaset tuzağı kuruldu.''

''BAYKAL'A KASET TUZAĞI KURANLARDAN BİRİ DE ORAN'DIR''

''Buradan söylüyorum; Baykal'a kaset tuzağı kuranlardan bir tanesi de CHP'nin Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'dır. Yakında ortaya çıkacak. Kendi arkadaşları kurdular tuzağı. Kaset tuzağı kuranlardan bir tanesi de Umut Oran'dır. 30 Mart'tan sonra kim gidecek kim kalacak göreceğiz."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)