taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Ali İsmail Korkmaz davasında gelişme

Eskişehir'deki Gezi Parkı olayları esnasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz olayının davasında avukat Selamet Şen sanıkların vekilliğinden çekildi.


Whatsapp ile paylaş

Ali İsmail Korkmaz davasında gelişme

Ali İsmail Korkmaz davasında gelişme

Olayın yaşandığı yerdeki fırının işletmecileri olan ve Korkmaz'ın dövülmesi olayına yardım ettikleri öne sürülen tutuksu sanıklar İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever'in avukatı Selamet Şen, sanıkların vekilliğinden çekildi. Avukat Selamet Şen, Korkmaz davasının görüldüğü Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ne bir dilekçe göndererek söz konusu tutuklu üç sanığın vekilliğinden çekildiğini bildirdi.

"DOSYA İLE İLGİLİ İLİŞİĞİM KALMAMIŞTIR"

Avukat Şen'in UYAP üzerinden Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderdiği dilekçede, "Üç sanığın vekilliğinden çekiliyorum. Dosya ile ilgili ilişiğim kalmamıştır. Gereğinin yapılmasını arz ederim" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Avukat Şen, davada halen Yozgat Cezaevi'nde tutuklu bulunan İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever'in avukatlıklarından çekildiğini doğrularken, sanıkların vekilliğinden neden çekildiğiyle ilgili bir açıklama yapmak istemediğini kaydetti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir