taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.759
6.417
1527.06
97149.04
282.791

Almanya Başbakanı Merkel tatile çıktı

Angela Merkel'in tatile çıktığı belirtilirken, yanına 'Titreyen Kadın ve Sinirlerimin Tarihi' isimli otobiyografik bir kitap alması ise dikkat çekti.

Haber Merkezi | 22.07.2019 - 21:02..
Whatsapp ile paylaş

Yaklaşık bir aylık süreçte farklı resmi törenlerde 3 kere kameralara titreme nöbeti geçirirken kameralara yakalanan Almanya Başbakanı Angela Merkel, Meclis'in yaz tatiline girmesinin ardından 30 günlük bir tatile çıktı.

3 KEZ TİTREME KRİZİNE GİRDİ

İlk olarak 18 Haziran'da başkent Berlin’de Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile yapacağı görüşme öncesinde şiddetli şekilde titreken kameralara yansıyan Merkel, daha sonra 27 Haziran'da Yeni Adalet Bakanı Christine Lambrecht’in resmen görevine başlaması nedeniyle düzenlenen törende ve 10 Temmuz'da Fin mevkidaşıyla yan yanayken titreme nöbeti geçirmişti.

TİTREME NÖBETLERİYLE NASIL BAŞA ÇIKARIM KİTABI

Alman medyası Merkel'in, Alpler'de olduğunu ve yanına ABD'li yazar Siri Hustvedt'in 'Titreyen Kadın ve Sinirlerimin Tarihi' isimli otobiyografik kitabını aldığını belirtti. Söz konusu kitabın, yazarın sinir hastalığı nedeniyle oluşan titreme nöbetleriyle nasıl başa çıktığını anlatıyor olması ise kamuoyunda Merkel'in sağlık durumuyla ilgili merakı ve endişeleri artırdı.

Merkel 3. kez titreme nöbeti geçirdi

Almanya Başbakanı Merkel tatile çıktı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir