taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7649
6.5175
1388.24
94157.69
257.38

Altın Portakal'da Ertem Göreç'ten küfürlü çıkış - İzle

Sunuculuğunu Korhan Abay'ın gerçekleştirdiği 51. Altın Portakal Film Festivali Kapanış Töreni'nde konuşan yönetmen Ertem Göreç, ilginç bir çıkışta bulundu.

19.10.2014 - 00:11..
Whatsapp ile paylaş
Altın Portakal'da Ertem Göreç'ten küfürlü çıkış - İzle

ertem göreç

Bu yıl 51'ncisi düzenlenen Altın Portakal Film Festivali'nin kapanış töreni gerçekleşti. Çeşitli dallarda ödüller sahibini buldu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel açılış konuşmasında "Bu akşam burada Türk Sineması, sanat ve sanatçı kazanacak. Altın Portakal ile doğal bir film platosu olan Antalya'yı dünyanın sinema merkezlerinden biri haline getireceğiz. Sinemamızın her zaman özgürlük içinde sevgi, saygı, hoşgörü ile dolu olmasını umuyorum." dedi.

"TÜRK SİNEMASINI RAHAT BIRAKIN YOKSA ANANIZI.."

Ödül töreninde bir konuşma yapan yönetmen ve senarist Ertem Göreç, "Türk sinemasına Türkiye sineması diyorlar. Birinin adı Ahmet ise ona Mehmet diyebilir misiniz? Sinemamıza artık küfür edebiyatı hakim. Bana Türk sinemasına tecavüz etmeyin demek düşüyor. Bu küfür edebiyatıyla ilgili lafımı bağlayayım; Türk sinemasını rahat bırakın, yoksa festivalin formatına uyarak ananızı ... ederim" diyerek eleştirel bir açıklama yaptı.

Altın Portakal'da Ertem Göreç'ten küfürlü çıkış

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir