taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

ANAP'lı eski bakan belediye meclis üyesi adayı oldu

ANAP’tan Devlet Bakanı olan ve hükümet sözcülüğü yapan yazar Yılmaz Karakoyunlu, CHP listesinden Urla Belediye Meclis üyesi adayı oldu.


Whatsapp ile paylaş

ANAP'lı eski bakan belediye meclis üyesi adayı oldu

ANAP'lı eski bakan belediye meclis üyesi adayı oldu

ANAP’tan Devlet Bakanı olan ve hükümet sözcülüğü yapan yazar Yılmaz Karakoyunlu, CHP listesinden Urla Belediye Meclis üyesi adayı oldu. 78 yaşındaki Karakoyunlu 14 yıldır İzmir’in Urla İlçesi’nde yaşıyor.

''SAKİN BİR HAYAT YAŞIYORUM''

Yazarlığa devam eden ve yıllarca TBMM’de vekillik ve Bakanlık yapan Karakoyunlu, "Urla Belediye meclisinde yer alacak olmayı yadırgamıyorum" diyerek konuşmasına şöyle devam etti: "Urla’da sakin bir hayat yaşıyorum. Herkesle iyi geçiniyorum. Her cumartesi esnafı dolaşıyorum, beni düğünlerine çağırıyorlar. Zaten onların cesaretlendirmesiyle bu işe girdim.''

''BU İLÇENİN HER ŞEYİ İLE İLGİLENMEK İSTİYORUM''

''Bana yönelik eleştiriler olacaktır. Çünkü Türk milleti köstek siyasetine alışkın. ’Adama bak bu kadar şey gördükten sonra bu kente yardımcı olmak istiyor’ diyen bir iki kişi çıkar ama çoğunluğu ’ne işi var ne doymak bilmez bir iştahla yola çıktı’ der. Ben bu ilçenin yolu, suyu, kanalizasyonu, trafiğiyle her şeyiyle ilgilenmek istiyorum. Bu sorunların çözümüne katkım olur düşüncesiyle aday oldum. Zaman bakımından da engelim yok. Varsa yanlış onları eleştireceğim doğrular hakkında fikrimi söyleyeceğim."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir