taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7702
Euro
7.3267
Altın
1661.01
Borsa
92071.13
Gram Altın
361.344
Bitcoin
49404.1

Andy-Ar'dan 17 Aralık operasyonu değerlendirme anketi

Andy-Ar araştırma şirketi, yaptığı anketle 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası durum değerlendirmesini gözler önüne serdi.


Whatsapp ile paylaş
Andy-Ar'dan 17 Aralık operasyonu değerlendirme anketi

Andy-Ar'dan 17 Aralık operasyonu değerlendirme anketi

Andy-Ar araştırma şirketi; 17 Aralık sonrası seçmen eğilimleri ve hükümet-cemaat tartışmasında kazanan-kaybedenler hakkında durum değerlendirmesinde bulunan bir anket gerçekleştirdi.

'SÜRECİN SONUNDA KAYBEDEN VE KAZANAN KİM OLUR?'

Andy-Ar araştırma şirketi gerçekleştirdiği ankette, 30 ilde toplam 886 noktada 15-25 Ocak tarihleri arasında 3733 denek ile görüştü. Ortaya çıkan sonuçlarla yerel seçim ve genel seçim oranları ayrı ayrı değerlendirilirken, vatandaşların gündem değerlendirmesine ilişkin düşünceleri de ortaya çıkmış oldu.  Vatandaşlara anket kapsamında, "17 Aralık Operasyonu'nun gerçek hedefi Başbakan'dır' görüşüne katılıyor musunuz?", "17 Aralık Operasyonu'ndan beri süre gelen Ak Parti Hükümeti ve Gülen Cemaati arasında yaşanan tartışmada hükümeti mi yoksa cemaatimi haklı buluyorsunuz?" ve "Sizce bu sürecin sonunda kaybeden  ve kazanan kim olur?" gibi sorular yöneltilerek durum değerlendirilmesinde bulunuldu.

ANDY-AR'IN TÜRKİYE SİYASİ GÜNDEM ARAŞTIRMASI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir