taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7453
Euro
7.3007
Altın
1619.33
Borsa
89552.61
Gram Altın
351.144
Bitcoin
46170.01

Ankara'da annesi tarafından öldürülen çocuğun son sözleri

Ankara'da kepçe kulak ameliyatı olduğu hastanenin tuvaletinde annesi tarafından öldürülen 10 yaşında çocuk, ölmeden önce aynaya bakıp "Maymuna benziyorum" demiş.


Whatsapp ile paylaş

Ankara'da annesi tarafından öldürülen çocuğun son sözleri

vergi.jpg

Ankara’da Gazi Hastanesi’nde kulak ameliyatı olan 10 yaşındaki oğlunu öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan anne Nurhan S., önceki gün tutuklanarak cezaevine gönderildi. Nurhan S. ifadesinde oğlunu, "Maymuna benziyorum" dediği için öldürüp cennete gönderdiğini söyledi:

AMELİYATTAN SONRA YÜZÜ ŞİŞTİ

“Oğlum O.S. ile arkadaşları okulda sürekli kulakları kepçe diye alay ediyorlardı, oğlum okula gitmek istemiyordu. Bir süre önce ameliyat oldu. Ancak ameliyatın ardından yüzünde şişlikler oluştu. Doktorlar, ‘biz burada kanserli hastaları tedavi ediyoruz, senin oğlun ameliyat oldu, birkaç güne kadar şişlikler düzelir’ dedi.

MAYMUNA BENZİYORUM

Hastanenin tuvaletine gittik. Oğlum aynaya bakarak, ‘Anne, ben maymuna benziyorum’ dedi. Eşarbımı çıkarıp, boğazını sıktım. Çocuğumu cennete yolladım, ben de ölmek istiyorum diyerek, hastanenin önünde yoldan geçen arabaların önüne atladım. Acil serviste çocuğumu öldürdüğümü söyledim.”

Nurhan S.’nin olaydan önce antidepresan etkisi olan prozak ve benzeri türden ilaçları eczaneden reçetesiz alarak kullandığı öğrenildi

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir