taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5718
Euro
7.2521
Altın
1615.48
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.869
Bitcoin
42301
fuzulev

Ankara'da oğlunu boğarak öldüren anneden ilginç savunma

Ankara'da tedavi gören 10 yaşındaki çocuğunu hastanenin tuvaletinde boğarak öldüren kadın ifadesinde, "Onu kurtarmak için yaptım" dedi.


Whatsapp ile paylaş

Ankara'da oğlunu boğarak öldüren anneden ilginç savunma

ankara

Ankara'da tedavi gören 10 yaşındaki çocuğunu hastanenin tuvaletinde boğarak öldüren kadın gözaltına alındı. Anne Nurhan S., dün emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

"ONU KURTARMAK İÇİN YAPTIM"

Nurhan S.’nin, ifadesinde, "Hem kulağı hem kafası büyümüştü. Çok çirkin oldu. Bu çocuğumun psikolojisinin daha da bozulmasına, arkadaşlarının yanında kendisini daha kötü hissetmesine neden olacaktı. Onu kurtarmak için yaptım" dediği öğrenildi. Nurhan S., adliyedeki sorgusunun ardından tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Oğlunu ölüme götüren Anne

Ankara'da oğlunu boğarak öldüren anneden ilginç savunma

KEPÇEKULAK AMELİYATI OLDU

Nurhan S. isimli kadın 10 yaşındaki oğlu O. S.'yi otoplasti (kepçekulak) ameliyatı olması için hastaneye yatırdı. Cuma günü gerçekleştirilen ve başarılı bir şekilde sonuçlanan ameliyattan sonra O. S. gözetim altına alındı. Pazar günü gecesi anne Nurhan S. oğlu O. S.'yi tuvalete götürmek üzere odasından çıkardı.

ANNE ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

Annesiyle birlikte el ele olacaklardan habersiz şekilde tuvalete giden küçük O. S. kendi öz annesi tarafından boğularak öldürüldü. Olayın ardından anne Nurhan S. verdiği ifadesinde hastaneden çıkarak Konya Yolu üzerinde araçların önüne atladığını ve daha sonra acil servise gelerek çocuğunu tuvalette boğarak öldürdüğünü söyledi.

Ankara'da oğlunu boğarak öldüren anneden ilginç savunma

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir