taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.4601
6.17305
1201.05
93338.6
210.881

Ankara beyaza büründü

Yurt genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle bugün başkent Ankara ile bazı il ve ilçelerde okullar tatil edildi.

Ajanslar | 21.01.2016 - 08:40..
Ankara beyaza büründü

Ankara'da gece geç saatlerde başlayan kar yağışı tüm kentte etkili oldu. Kar ve soğuk hava hayvanları da olumsuz etkiledi.

Ankara beyaza büründü

Ankara beyaza büründü VİDEO

OKULLAR TATİL EDİLDİ

Ankara Valiliği, Milli Eğitim'e bağlı ilk, orta ve liseler ile kurumlarında eğitim ve öğretime bir gün ara verildiğini duyurdu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, kent genelinde görülen kar yağışı ve beraberinde oluşabilecek buzlanma nedeniyle trafikte yaşanması muhtemel olumsuzlukları en aza indirmek, öğrenciler için oluşabilecek riskleri bertaraf etmek amacıyla bugün milli eğitime bağlı ilk, orta ve liseler ile kurumlarında eğitim ve öğretime bir gün ara verildi.

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve emzikli kadınlar ile engelli personelin bugün idari izinli sayılacağı da bildirildi.

Ankara beyaza büründü

Ankara beyaza büründü

Ankara beyaza büründü

MANİSA

MANİSA’nın Demirci İlçesi’nde, yoğun kar yağışı nedeniyle kaymakamlık tarafından ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.

UŞAK

Uşak’ta, etkili olan kar yağışı nedeniyle valilik il genelinde ilk ve orta dereceli okulları bir günlüğüne tatil edildi. Kamu kuruluşlarında çalışan hamile ve engelliler de idari izinli sayıldı.

ÇANAKKALE

Çanakkale'nin Yenice İlçesi’nde, etkili olan kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime bugün ara verildi.

BALIKESİR

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü, ilk ve orta dereceli okullarda öğrenim gören öğrencilerin mağdur olmaması için, Altıeylül, Karesi, Balya, Dursunbey ve Savaştepe’de, bugün tüm okulların, Gömeç İlçesi’nde, taşımalı eğitim yapan, Hacıoğlu, Kumgedik, Kuyualan, Keremköy, Kubaslar, Dursunlu, Ulubeyler ve Hacıhüseyinler, kırsal mahallelerindeki okulların tatil edildiğini internet sitesinden duyurdu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)