taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3742
6.1178
1221.29
91686.35
211.117

Antalya'da bir kadın yol ortasında kocasından dayak yedi

Antalya'da Suriyeli bir kişi, çocuğunun gözleri önünde karısını dövdü, Kadın, kocasından şikayetçi olmak yerine 'Babam öldü' dedi.

İHA | 20.08.2016 - 16:34..

2

Öğle saatlerinde Konyaaltı ilçesi, Akdeniz Bulvarı sahil kesiminde meydana gelen olayda, Gaziantep plakalı bir otomobilde, Suriye uyruklu, ismi belirlenemeyen kişinin kullandığı aracın kapısını açan kadın inmek istedi.

YOLUN ORTASINDA KOCASINDAN DAYAK YEDİ

Kadının araçtan kendini atacağını gören adam, hemen otomobili sağa çekti. Araç içindeki tartışmanın ardından otomobilden inen kadın, yine araçtan inip yanına gelmekte olan kocasının kafasına çaydanlıkla vurmak istedi. Karısının kolunu büküp elindeki çaydanlığı alan adam, kadını iteledi.

Antalya'da bir kadın yol ortasında kocasından dayak yedi VİDEO

KÜÇÜK ÇOCUK NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ

Canı yanan ve bağıran kadın, bu defa aracın arka kapısını açıp içeride bulunan 7 yaşlarındaki çocuğunu araçtan indirdi ve aracın içindeki eşyaları dışarı atmaya başladı. Bunu görünce daha da sinirlenen kocası, bu defa kadının kafasına yumruk attı. Acı içinde kıvranan kadın, kaldırıma oturup bağırmaya başladı.

Antalya'da bir kadın yol ortasında kocasından dayak yedi

GAZETECİLERE KIZDI

Bu arada olayı görüntüleyen gazetecilerin farkına varan koca tepki gösterdi ancak bir taraftan da yerdeki eşyalarını toplamaya devam etti. Kadın, bir anda oturduğu yerden kalkıp hızlı adımlarla kaldırımda tek başına ilerlerken, adam da rahat tavırlarıyla eşyaları topladı. Bir anda annesi ile babasının kavgası arasında kalıp ne yapacağını bilemeyen çocuk ise, aracın kapısını açıp içine bindi.

Antalya'da bir kadın yol ortasında kocasından dayak yedi

POLİS TARAFINDAN DURDURULDU

Koca, aracıyla kaldırımda tek başına giden karısına işaret edip aracına çağırdı. Araca gelen kadın, önce ön koltukta oturan çocuğu sert bir hareketle indirip kendi oturdu, çocuk ise daha sonra otomobilin arka tarafına bindi. Yola devam eden aile, şüphe üzerine bu defa cadde üzerine polis tarafından durduruldu. Evli oldukları ve zorla alıkoymanın olmadığının anlaşılması üzerine aile, yoluna devam etti.

ŞİDDET MAĞDURU KADIN ŞİKAYET YERİNE 'BABAM ÖLDÜ' DEDİ

Bu arada, araç içindeki kadının polise durumu anlatmak ve şikayetçi olmak yerine babasının öldüğünü söylemesi dikkat çekti.

Antalya'da bir kadın yol ortasında kocasından dayak yedi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir