taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7089
Euro
7.3462
Altın
1677
Borsa
96193.85
Gram Altın
362.065
Bitcoin
46485.9

Antalya'da Şubat ayında deniz keyfi yaşanıyor

Antalya Meteoroloji Bölgesel Tahmin Merkezi'nden alınan bilgiye göre kentte hava sıcaklığı 20 derece, nem oranı da yüzde 31 olarak ölçüldü.


Whatsapp ile paylaş
Antalya'da Şubat ayında deniz keyfi yaşanıyor

Antalya'da Şubat ayında deniz keyfi yaşanıyor

Türkiye'nin bazı bölgelerinde soğuk hava etkili olurken, Antalya'da erken bahar yaşanıyor. Güneşli havayı fırsat bilen kent sakinleri ve turistler, Konyaaltı Plajı'nda Şubat ayında denize girmenin keyfini çıkardı. Bazıları güneşlenmeşi tercih ederken, bazıları da sahilde yürüyüş yapmanı keyfini sürdü.

ANTALYA'YA ŞUBAT'TA YAZ GELDİ

BODRUM’DA YAZDAN KALMA GÜNLER

Muğla'nın Bodrum İlçesi’nde, yazdan kalma günü fırsat bilenler denize girdi, güneşlendi. Sahillerdeki çay bahçeleri dolup taştı. Çocuklar parklarda oynadı. 
Hava sıcaklığının 25, deniz suyu sıcaklığının 17 derece olarak ölçüldüğü Bodrum’da, yazdan kalma hafta sonu yaşandı. Güneşli havayı gören az sayıdaki yerli ve yabancı turisler ile Bodrumlular, sahillere, çay bahçelerine akın etti. Sahillerde yürüyüş yapanların yanı sıra güneşlenip denize girenler de oldu. 

''KIŞ MEVSİMİNDE DE DENİZE GİRDİK''

Kumbahçe Plajı’nda denizde girenlerden Nihat Şentürk “Her fırsatta denizin tadını çıkarıyoruz. Bodrum’da bu yıl kış mevsiminde de denize girdik” dedi. 
Meteoroloji yetkilileri güneşli havanın bir süre daha devam edeceğini bildirdi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir