taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3879
6.13435
1222.25
91686.35
211.519

Araçları forkliftle yola fırlattı

Arnavutköy'de kilit üreten bir firmanın kardeş olan iki ortağından A.D., biri çalışana, diğeri şirkete ait park halindeki iki otomobili forkliftle kaldırarak yola fırlattı.

DHA | 10.03.2018 - 14:57..

Ballıca Mahallesi'nde bir fabrikada meydana gelen olayda, kilit üreten firmanın iki ortağı M.D. ile ağabeyi A.D. arasında bir süredir kavgaya varan anlaşmazlıklar yaşandı.

A.D.'nin çalışanlara da şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Firmanın 8 çalışanı, kendilerine şiddet uyguladığını iddia ederek A.D.'den şikayetçi oldu.

Araçları forkliftle yola fırlattı

ENGEL OLMAK İÇİN ARAÇLARI FABRİKANIN ÖNÜNE KOYDURDU

Son olarak A.D., ağabeyinden ayrılarak fabrikadaki bazı makineleri almak istedi. Buna engel olmak isteyen M.D., şirketin ve bazı çalışanlar araçları park ettirerek fabrikanın girişini kapattı.

ARAÇLARI YOLA FIRLATTI

Bu duruma sinirlenen A.D., park halindeki biri çalışana, diğeri firmaya ait iki otomobili, fabrikanın forkliftle kaldırarak yola fırlattı. Yolda ters dönen ve forkliftle itilerek sürüklenen iki otomobilde hasar oluştu.

Araçları forkliftle yola fırlattı VİDEO

Araçları forkliftle yola fırlattı

Araçları forkliftle yola fırlattıAraçları forkliftle yola fırlattıAraçları forkliftle yola fırlattıAraçları forkliftle yola fırlattı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir