taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.449
Euro
7.1707
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
337.961
Bitcoin
38672.17

Arınç'tan Fethullah Gülen'e: Her şey yeniden başlayabilir

Bursa'da Olay TV'nin canlı yayınına katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Hükümet-Cemaat gerginliğini değerlendirdi, Fethullah Gülen'e çağrıda bulundu.

09.02.2014 - 13:46..
Whatsapp ile paylaş

Arınç'tan Fethullah Gülen'e: Her şey yeniden başlayabilir

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç konuşmasında, Hükümetin tavrının tüm Cemaate değil yalnızca Cemaat içinde Hükümete karşı tavır alanlara yönelik olduğunu söyleyerek, "Hiçbir şey için geçtiği düşünülmemeli" dedi.

İşte Arınç'ın o değerlendirmesi;

"HER ŞEY YENİDEN BAŞLAYABİLİR"

"Bizim hükümetle arasının bozuk olduğunu düşündüğümüz sadece belli yerlerde olup da görevlerini kötüye kullananlarla ilgili. Bu, bir milyonun belki binde biridir. Muhterem Hocaefendi’den, Türkiye’de yaşanan bu olaylara bakarak hem bu camia içinde yanlış yapanlar varsa, kendilerini bugünlere kadar dualarla, hem fiili hem kavli olarak destekledikleri hükümetimizin aleyhinde çalışanların varlığına inandığı takdirde, buna yönelik bir mesaj vermesini ve camianın bütününün tekrar bu güzel yolda yürüyenlere destek olmasını arzu etmesini isterim. Hiçbir şey için geçtiği düşünülmemeli. Her şey yeniden başlayabilir. İki hayırlı hizmeti yapan grubun birbirine hasım olması elbette beklenemez.”

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir