taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.699
6.3069
1464.52
106805.2
268.359
43169.47

Arnavutköy'de toplu kına töreni

Arnavutköy Belediyesi evlenecek çiftlere toplu kına töreni düzenledi. Ailelerin de katıldığı toplu kına töreninde duygusal anlar yaşandı.

DHA | 17.09.2017 - 17:35..
Whatsapp ile paylaş

Yeni Arnavutköy Belediyesi binası Kültür Merkezi'nde gerçekleşen törende toplam 39 gelin adayının kınası yakıldı. 23 Eylül'de nikâhları kıyılacak gelin adayları, kendileri için düzenlenen törende hem doyasıya eğlendi, hem gözyaşı döktü.

Arnavutköy'de toplu kına töreni

Kına gecesinde ailesiyle birlikte keyifli vakit geçiren gelin adayı Gülsen Bebek, "Çok memnunum, çok heyecanlıydım. Arkadaşlarımla, ailemle birlikte eğlendim. Haftaya nikahım var. Heyecanla önümüzdeki haftayı bekliyorum." dedi.

Arnavutköy'de toplu kına töreni

Arnavutköy Belediyesi'nin nikâh sonrası hediye edeceği sürpriz balayı gezisinden ötürü büyük heyecan duyduğunu kaydeden Fadime Arslan, "Bugün kına gecemiz var. Mutluyuz, arkadaşlarımızla eğleniyoruz. Haftaya Cumartesi günü nikâhımız var. Nikâh sonrası da belediyenin bize sürpriz gezisi var." diye konuştu.

Arnavutköy'de toplu kına töreni

Kına töreninde duygusal anlar yaşayan Esma Dündar, "Hem heyecanlıyım hem üzüntülüyüm. Ailem de burada. Onlardan ayrılacağım için çok üzülüyorum ama düğünümü heyecanla bekliyorum çünkü kına çok eğlenceliydi. Belediyemize de çok teşekkür ediyorum. Bizi aileleri gibi gördüler." ifadelerini kullandı.

Arnavutköy'de toplu kına töreni

Kına kaftanlarını, mumları ve kına taçlarını karşılayan Arnavutköy Belediyesi, nikah sonrası yeni evli çiftlere bir de sürpriz balayı sözü verdi.

Arnavutköy'de toplu kına töreni

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir