taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3787
6.115
1221.77
91686.35
211.422

ASELSAN mühendisi Erdem Uğur evinde ölü bulundu

ASELSAN’da çalışan mühendis Erdem Uğur (28) evinde ölü bulundu.

15.01.2015 - 14:04..
ASELSAN mühendisi Erdem Uğur evinde ölü bulundu

u

Olay, Çankaya Cebeci mahallesi Akat sokak 4/2 adresinde meydana geldi. İki gündür işe gitmediği için arkadaşları Erdem Uğur'un (28) evine geldi. Kapının açılmaması üzerine Uğur'un arkadaşları polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çilingir yardımıyla girdiği evde Uğur'un cesedi ile karşılaştı.

AĞZINDA TÜP HORTUMUYLA BULUNDU

Erdem Uğur'un yatağında üzerinde battaniye örtülü, ağzına dayanmış büyük tüp hortumuyla bulunduğu öğrenildi. Ayrıca kapı girişinde "Dikkat gaz açık" yazılı bir not bulundu.

ASELSAN mühendisi Erdem Uğur evinde ölü bulundu İZLE

KOMŞULAR GAZ KOKUSU NEDENİYLE İHBARDA BULUNMUŞ

Apartmandaki vatandaşların, önceki akşam yoğun gaz nedeniyle, Başkent Gaz’a ihbarda bulunduğu ve binanın gazının kesildiği öğrenildi. Başkent Gaz, görevlileri bugün ikinci kez gelip inceleme yaptı.

MANYETİK ALAN KONUSUNDA UZMANDI

İzmirli ve bekar olduğu bildirilen mühendis Erdem Uğur'un, manyetik alan konusunda uzman olduğu öğrenildi. Şahsın ikametinde yalnız yaşadığı kaydedildi. Yapılan incelemelerin ardından mühendis Erdem Uğur’un cenazesi savcının talimatıyla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

ASELSAN mühendisi Erdem Uğur evinde ölü bulundu

ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ DİĞER ASELSAN MÜHENDİSLERİ

HÜSEYİN BAŞBİLEN

7 Ağustos 2006’da aracında boğazı ve bileği kesilmiş halde bulunDU.

HALİM ÜNAL

17 Ocak 2007’de ise yine Aselsan’da görevli mühendis Halim Ünal’ın kafasına isabet eden tek kurşunla öldüğü haberi gazetelere yansımıştı.

EVRİM YANÇEKEN

9 gün sonra da bir başka Aselsan çalışanı Mühendis Evrim Yançeken oturduğu binanın altıncı katından düşerek hayatını kaybetmişti.

ASELSAN mühendisi Erdem Uğur evinde ölü bulundu

BURHANETTİN VOLKAN

9 Ekim 2007’de de ya­zı­lım mü­hen­di­si Bur­ha­net­tin Vol­kan, as­ker­li­ği­ni ya­par­ken nö­bet­çi si­la­hı ile in­ti­har et­ti.

HAKAN ÖKSÜZ

26 Ocak 2013'te Akyurt Tesisleri’nde mikroelektronik güdüm ve elektro-optik grubu projelerde çalışan Hakan Öksüz'ün kullandığı aracın kontrolden çıkarak şehir merkezi sapağında bariyerlere çarptığı ve daha sonra takla attığı ortaya çıkmıştı. Kazanın sebebi henüz belirlenemedi.

ASELSAN mühendisi Erdem Uğur evinde ölü bulundu

ÖNEMLİ ASKERİ PROJELERDE ÇALIŞIYORLARDI

ODTÜ mezunu üç mühendisin önemli askeri projeler üzerinde çalıştıkları ve bu nedenle öldürüldükleri iddia edilmişti. Savcılığın, ailelerinin başvurusu olmadığı halde, diğer iki ölüm dosyasındaki evrakları da mercek altına aldığı belirtildi.

 

ASELSAN mühendisinin ölümüyle ilgili şok fotoğraflar

ASELSAN mühendisi Erdem Uğur evinde ölü bulundu

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir