taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Aslı Tandoğan: Hazal'la karşılaştırılmak güzel bir şey

Aslı Tandoğan, kendisinden 10 yaş küçük, sevdiği sanatçı Hazal Kaya ile karşılaştırılmasını kendi açısından 'Güzel bir şey' olarak nitelendirdi.

17.02.2014 - 07:30..
Whatsapp ile paylaş
Aslı Tandoğan: Hazal'la karşılaştırılmak güzel bir şey

Uydu aracılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC 4 kanalında Liana Dahdouh'un İstanbul'da hazırlayıp sunduğu 'Turki Extra' isimli programda Aslı Tandoğan ile röportaj yapıldı. Aslı Tandoğan, bir soru üzerine Murat Boz ile bir banka için çektiği reklam filminde saçının da ön plana çıkması üzerine şampuan reklamı teklifleri aldığını ancak, sözleşmesi devam ettiği için bunlara 'Evet' diyemediğini söyledi.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı arp bölümünden mezun, bugüne kadar birçok dizide oynayan son olarak "A.Ş.K" dizisinde yardımcı kadın oyuncu olarak Şebnem'i canlandıran Tandoğan, kendisi ile Hazal Kaya arasında iddia edilenin aksine hiçbir sorun olmadığını söyledi. Aslı Tandoğan şöyle konuştu:

"ÖYLE BİR ŞEY YOK"

"Hazal ile sette tanıştım. Daha öncesinde Behzat Ç.'nin bir son çekimi vardı orada tanışmıştık. Aramızda problem olmadı. Eğlenceli bir setti. Çok yorucuydu ve herkes birbirine inanılmaz destek oluyordu. Yapılabilecek bir şey yok. Dedikodu çıkınca sonu gelmiyor. Sanki o problemliymiş de ben onu çekemiyormuşum gibi böyle garip haberler çıkardılar. Ama kesinlikle böyle bir şey yoktu.

Set ortamı çok stresli yorucu. Oyun arkadaşları ile ayrı bir stres olması dünyanın en korkunç şeyi olur. Çünkü o sete de gitmek istemezsin, yorgunluğu da kaldıramazsın. Öyle bir şey yok. Ben Hazal'ı çok seviyorum."

"HAZAL'LA KARŞILAŞTIRILMAK GÜZEL BİR ŞEY"

Tandoğan, Hazal Kaya'dan 10 yaş büyük olduğunu hatırlatırken, "Benden 10 yaş küçük, güzel ve yetenekli biriyle karşılaştırılmam bence güzel bir şey" diye konuştu.

"DİZİLERDE RİMEL BİLE SÜRMÜYORUM"

Aslı Tandoğan, dizilerdeki aşkların gerçekte de var olduğuna inandığını ifade ederken, 'A.Ş.K' dizisine de büyük umutla başladıklarını, ancak dizinin tutmasında birçok etkenin rol oynadığını nedenini tam bilmediği rating ile ilgili olduğunu düşündüğü kararla bu dizinin geçen yıl 13'ün bölüm ile bittiğini erdiğini ekledi. Tandoğan, nasıl formunu koruduğunu soran Arap muhabire, "Spor mutlaka yapıyorum. Yürüyüş, koşu, ok atıyorum. Dizi ile birlikte tenise başladım. Hareketli olmaya özen gösteriyorum. Beyaz ve kırmızı etten uzak duruyorum. Sadece deniz mahsulleri yiyorum. Bol su içiyorum.Öyle abur cubur yemiyorum ama çikolatadan vazgeçemiyorum. Makyaj günlük hayatımda kullanmıyorum. Dizilerde rimel bile sürmüyorum. Çıkarması çok zor oluyor" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir