taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5757
Euro
7.2536
Altın
1616.28
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.668
Bitcoin
42340.09
fuzulev

Ataşehir değişim istiyor

AK Parti Ataşehir Belediye başkan Adayı Nimetullah Topu, Ataşehir’in 5 yılının kayıp yıl olduğunu söyledi.


Whatsapp ile paylaş

Ataşehir değişim istiyor

Ataşehir değişim istiyor

Yarın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı ağırlayacak olan Ataşehir’de AK Parti Başkan Adayı Avukat Nimetullah Topu, 30 Mart sonrasında Ataşehir’in yeniden doğacağını söyledi.

HER YIL 35 MİLYONLUK BÜTÇE ÇAR-ÇUR EDİLİYOR

İstanbul’un 34 ilçesi arasında nüfus büyüklüğü sıralamasında 19. Ancak ekonomik büyüklük olarak 5. İlçesi olduğunu belirten Topu, ‘Ancak İstanbul’un ekonomik olarak 5. Büyüklükteki içesi Ataşehir’de kaynaklar verimli kullanılmamıştır. 350 milyonluk bir büyüklüğe sahip ilçemizde vatandaşımızı mağdur eden sorunların hiçbiri çözülmemiştir.’ dedi.

Ataşehir değişim istiyor

‘ATAŞEHİR’İN KAYNAKLARINI HALKA AKTARACAĞIZ’

2009 seçimlerinden önce ilçe olan Ataşehir’in 30 Mart seçimlerinden sonra yeniden doğacağını vurgulan Topu, ‘Merkezi hükümetimiz ve İstanbul Büyükşehir Belediyemizle birlikte Ataşehir’in kaynaklarını daha verimli kullanarak bütün sorunları çözeceğiz. Halkımız bizimle yeniden hizmete kavuşacak’ dedi.

TOPBAŞ VE MÜEZZİNOĞLU YARIN ATAŞEHİR’DE 

Ulaşım, trafik ve tabu sorunları çözecek bunun yanında da yeşil alan ile mega sosyal projelerinin hazır olduğunu vurgulayan Topu, ‘Yarın Ataşehir’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş ve Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu ile halkımızın huzuruna çıkacağız. Cuma namazı sonrası İçerenköy Birlik Camii önünde yapılacağımız mitinge tüm İstanbullu hemşerilerimizi bekliyoruz’ dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir