taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.74
Euro
7.3454
Altın
1660.87
Borsa
94305.33
Gram Altın
361.313
Bitcoin
49206.25

Atlantis'in izleri Japonya değil Şanlıurfa'da

Japonya'da mantar gibi biten ada, kayıp kıta tartışmalarını alevlendirdi. Araştırmacı Frank Joseph Hoff, Göbeklitepe'deki yapıların Atlantis'in en karakteristik özelliklerini bulundurduğunu anlattı.


Whatsapp ile paylaş
Atlantis'in izleri Japonya değil Şanlıurfa'da

Japonya'da aniden yükselen gizemli adanın Atlantis'in parçası olduğu iddiası bilim dünyasını sarstı. Kayıp kıtayı araştıran Hoff'un verdiği adres farklı. Ona göre Atlantis buzul çağındaydı. O dönem Japonya buzlar altındaydı. Şanlıurfa, Göbeklitepe'deki piramit benzeri yapılar ise Atlantis medeniyetinin karakteristiği

Atlantis'in izleri Japonya değil Şanlıurfa'da

GENEL KANI ENDONEZYA AMA..

Atlantis’e ilişkin bütün efsanelerin ve emarelerin Endonezya ve çevresini gösterdiğini ifade eden Hoff, bunun yanında "Göbeklitepe’deki megalit yapılar, piramit benzeri yapılar ve dikili taşlar Atlantis medeniyetinin son derece karakteristik yapılarıdır” dedi.

TEKRAR YÜKSELECEK

Frank Joseph Hoff, "Birçok insana göre Atlantis medeniyeti bir ada üzerindeydi, battı ve tekrar yükselecek. Bu teori kısmen doğru ve Atlantis medeniyeti vardı, bir ada üzerindeydi ve büyük kısmı sular altında kaldı" diye konuştu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir