taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5719
Euro
7.2568
Altın
1616.27
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.452
Bitcoin
41907.95
fuzulev

ATO eski genel sekreteri Ergezen'den paralel yapı açıklaması

Ankara Ticaret Odası (ATO) eski genel sekreteri Dücane Ergezen, ATO Başkanı Salih Bezci'nin "açtığı davayı kaybettiğine" yönelik yaptığı açıklamasına "Paralel linç operasyonu sürüyor" dedi.

AA |
Whatsapp ile paylaş

ATO eski genel sekreteri Ergezen'den paralel yapı açıklaması

ato

Ankara Ticaret Odası (ATO) eski genel sekreteri Dücane Ergezen, ATO yönetiminin iddialarına yönelik "Paralel linç operasyonu sürüyor" ifadesini kullandı.

Ergezen yaptığı yazılı açıklamada, ATO Başkanı Salih Bezci'nin, Ergezen'in "açtığı davayı kaybettiğine" yönelik açıklamasına yanıt verdi. Ulusal güvenliği tehdit eden yapılanmanın birçok kurumu ele geçirmeye yönelik faaliyetler gösterdiğinin altını çizen Ergezen, bunun bir aşamasının da ATO'da 2013 yılında gerçekleştirilen seçimlerde gün yüzüne çıktığını belirtti.

PARALELİN KALESİNDEN ATILAN TOP ATEŞİ BOŞ BARUTTUR

Ergezen, bu yapıya karşı kurumsal ilk karşı duruşu sergilemiş isimlerden biri olduğunu, bu nedenle iftira, linç ve karalama kampanyalarının şahsına yönelik sürdürüldüğünü bildirerek, şu değerlendirmede bulundu;

"Paralel linç operasyonu sürüyor, manipülasyonlarıyla meşhur bu yapının ülkemizde birçok kurum kuruluş ve şahıslara yönelik linç operasyonları yaptığını görüyoruz. Bu yapının genetiğine işlemiş olan yalan, iftira ve kumpas anlayışının alışılmış yüzüyle karşı karşıyayız. Paralelin kalesinden atılan top ateşi boş baruttur, gülle etkisi yapamayacaktır."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir