taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.707
Euro
7.3439
Altın
1677
Borsa
96112.88
Gram Altın
362.022
Bitcoin
46516.89

ATV'nin Sevdam Alabora dizisinden muhteşem başlangıç

ATV'nin yeni dizisi "Sevdam Alabora" ilk bölümüyle harika bir başlangıç yaparak izleyicilerden tam not aldı.


Whatsapp ile paylaş

ATV'nin Sevdam Alabora dizisinden muhteşem başlangıç

sevdam

ATV ekranlarında çok konuşulacak bir dizi başladı. Başrollerini Kadir Doğulu, Elçin Sangu, Mustafa Avkıran gibi başarılı oyuncuların paylaştığı "Sevdam Alabora" dün akşam 1. bölümü ile herkesi ekrana kilitledi.

ALİ HİKMET'İN KIZI DÜĞÜN GECESİ KAÇTI

Bundan 22 yıl önce, Ege'nin kudretli beylerinden Ali Hikmet Başat'ın kızı Hülya, zorla evlendirilmek istendiği Hakan Korkut'u düğün gecesi bırakıp, seyis Erdem ile kaçtı.

Sevdam Alabora 1. Bölüm Özeti

ALİ HİKMET'İN OĞLU HAYATINI KAYBETTİ

Aşıklar bir yıl gizlendi ancak Hülya anne olduktan hemen sonra Ali Hikmet Bey ve adamları tarafından yakalandı. Erdem'in vurulmasından sonra bindikleri kayık alabora oldu. Olaylı günde tek vurulan Erdem değildi, ailenin gözbebeği, Ali Hikmet Bey'in biricik oğlu Ahmet de bir kaza kurşunu ile hayatını kaybetti.

ATV'nin Sevdam Alabora dizisinden muhteşem başlangıç

HÜLYA'NIN BEBEĞİ KURTULDU

Hülya'nın sulara gömülen bebeği ise Ali Hikmet Bey'in emektarı Zülfikar tarafından kurtarılarak gizlice eve götürüldü. Zülfikar'ın yeni doğum yapan karısı bebek ile ilgilenmiş ancak fırtınalı gecede çıkan yangında hem Gülsüm hem de Gülsüm'ün bebeği öldü. Zülfikar ise Hülya'nın bebeğiyle baş başa kaldı, tüm köy halkına onun yangından kurtulan kendi bebeği 'Zeynep' olduğunu söyledi.

ALİ HİKMET İNTİKAM ALDI

Babası tarafından çiftliğe kapatılan Hülya, bir Arap ile gizlice evlendirildi ve bir daha da kimse ondan haber alamadı. Ali Hikmet ise oğlu Ahmet'i yanlışlıkla öldüren kız kardeşinin kocası İsmail'i öldürterek intikamını aldı ardından da gizli ilişki yaşadığı Sevinç'in yanına İzmir'e gitti.

ATV'nin Sevdam Alabora dizisinden muhteşem başlangıç

ALİ HİKMET, GÖKHAN'I NÜFUSUNA GEÇİRDİ

Aradan geçen zamanda Ali Hikmet Bey, Sevinç ile evlenip onun oğlu Gökhan'ı kendi nüfusuna geçirdi. Herkes Gökhan'ı, Ali Hikmet'in oğlu olarak tanıdı.
Zeynep, Gökhan ve kuzeni Selçuk birlikte büyüdü..

ZEYNEP KÖYÜNE GERİ DÖNDÜ

Ancak Ali Hikmet, Zeynep'i hiç sevmedi ve yaşanan bir at kazasından Zeynep'i sorumlu tutarak çiftlikten kovdu. İstanbul'da yatılı okuyan Zeynep veteriner oldu ve diplomasını aldığı gün babasının kayıp olduğunu öğrenerek köye geri döndü. Yurtdışında okuyan Gökhan da aynı tarihlerde çiftliğe döndü. İki çocukluk arkadaşı yıllar sonra yeniden buluştu. Ancak yine yörenin güçlü kadınlarından Rezzan Hanım'ın kızı Banu da çiftlikteydi. Üstelik Gökhan ile evlenmeyi kafasına koymuştu.

ATV'nin Sevdam Alabora dizisinden muhteşem başlangıç

ZEYNEP'LE ALİ HİKMET KARŞI KARŞIYA

Zeynep'in kendisini köyden gönderen, babasından ayıran Ali Hikmet Bey'e öfkesi ise hiç geçmedi, aksine katlanarak arttı. İntikam alacağını söyleyen Zeynep, babasının bulunmasının ardından Ali Hikmet'in karşısına çıktı.ATV'nin Sevdam Alabora dizisinden muhteşem başlangıç

ATV'nin Sevdam Alabora dizisinden muhteşem başlangıç

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir