taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7077
6.4028
1405.9
98028.49
257.769

Axis İstanbul'dan avantajlı kampanya

Sur Yapı, Eyüp’te yapımına başladığı Axis İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi projesinde cazip imkanlar sunuyor.

28.05.2015 - 11:49..
Whatsapp ile paylaş

Sur Yapı, Eyüp’te yapımına başladığı Axis İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi projesinde doların kurunu 2.50 olarak sabitledi. ’10 Numara Kampanya’ sloganıyla ofisini yenilemek isteyenlere cazip ödeme olanakları sunan Sur Yapı, yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor.

Yüzde 10 peşinatın ardından kalan kısım için sabit kur avantajıyla 48 ay eşit ve vade farksız sabit ödeme seçeneği sunuyor. Ticari hayatın tam merkezinde bulunan Axis İstanbul Ofis ve AVM projesi, konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla da avantaj sağlıyor.

Axis İstanbul'dan avantajlı kampanya

MERKEZİ NOKTALARA ULAŞIM KOLAYLIĞI

A Plus ofislerin bulunduğu Axis İstanbul projesinin ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde ise Demirkapı Metro İstasyonu yer alıyor. Metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunan Axis İstanbul’un yakınındaki Bayrampaşa Metro İstasyonu vasıtasıyla Atatürk Havalimanı, Taksim-Mecidiyeköy-Levent, Aksaray-Yenikapı-Sultanahmet-Sirkeci, Üsküdar-Kadıköy-Kartal gibi şehrin önemli finans, ticaret, sanayi, turizm, eğitim, kültür ve sanat merkezleri gibi noktalarına kolayca ulaşılabiliyor.

Örneğin; İstanbul’un çeşitli noktalarında faaliyete geçen Adalet Sarayları, birçok önemli fuar ve konserin gerçekleştirdiği CNREXPO Fuar Merkezi gibi merkezi noktalara rahat ulaşım imkanı sağlanmış oluyor.

Axis İstanbul'dan avantajlı kampanya

MODERN ÇALIŞMA HAYATININ TÜM GEREKSİNİMLERİ VAR

Ayrıca Axis İstanbul projesinde C Blok büyük ve kurumsal firmalar için ayrıldı. C blok, Haliç manzarası ile toplamda 4 kat ve 7 bin 388 metrekare alandan oluşuyor.

Axis İstanbul’da resepsiyon ve concierge hizmetlerinin yanı sıra; geniş toplantı odaları, yeni nesil sessiz çalışma odaları, IT hizmetleri, teknoloji, arşiv, hobi ve oyun odaları, vale hizmeti, Print Center, kargo-posta dağıtım odası ve fitness center gibi modern çalışma hayatının tüm gereksinimleri bir arada bulunuyor.

Axis İstanbul'dan avantajlı kampanya

170 MAĞAZA DA BULUNUYOR

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için spor merkezi, sinema salonları ve kat bahçelerinin yer aldığı Axis İstanbul, ayrıcalıklı ve prestijli bir ofis yaşamı sunuyor.

Ofis bloklarının hemen altında bulunacak alışveriş merkezi, ulusal ve uluslararası seçkin markalara ev sahipliği yapıyor. 170 mağazanın yer aldığı alışveriş merkezinde, dünya mutfaklarından oluşan geniş restoran yelpazesi ve kafeler de bulunuyor.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir