taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.512

Ayakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdı

Eskişehir'de, asfalt dökümü sırasında ziftin alev alması sonucu çıkan yangını söndürmeye çalışırken ayakkabısı alev alan işçi paniğe kapıldı.

DHA | 21.12.2017 - 11:27..

Eskişehir'de, Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nde çalışan işçiler, kazı yapılan bir yerin üzerini kapattı. İşçiler toprakla kapattıkları yerin üzerine sıcak asfalt döktü. Asfalt dökümü sırasında yerdeki zift alev aldı.

Ayakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdı

Ayakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdı ViDEO

YANGINI SÖNDÜRMEYE ÇALIŞIRKEN AYAKKABISI YANDI

Park halindeki bir otomobilin yanında meydana gelen yangına bir belediye işçisi kamyonet kasasındaki kumları kürekle atarak söndürmeye çalıştı. Bu sırada otomobilin sahibi gelerek aracını ileriye götürdü. Kumla yangını söndürmeye çalışan işçi kamyonetten indiği sırada ayakkabısının biri alev aldı.

Ayakkabısını çıkaran işçi giysilerinin tutuşmasını önlerken ayakkabısını da kaldırım kenarındaki biriken suda söndürdü. Olayda işçi yara almadan kurtulurken park halindeki otomobilde hafif hasar oluştu.

Ayakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdı

Ayakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdıAyakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdıAyakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdıAyakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdıAyakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdıAyakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdıAyakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdıAyakkabısı alev alan belediye işçisi ne yapacağını şaşırdı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)