taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9428
6.554
1571.81
122141.75
300.359
50641

Ayşenur Arslan Halk TV izleyicilerine kızdı

Cumhuriyet gazetesinin yeni genel yayın yönetmeni Utku Çakırözer'i konuk eden Ayşenur Arslan, Halk TV izleyicilerine "neden Cumhuriyet gazetesi okumuyorsunuz" diye kızdı.

01.10.2014 - 21:04..
Whatsapp ile paylaş
Ayşenur Arslan Halk TV izleyicilerine kızdı

ayşenur arslan

Cumhuriyet gazetesinin yeni genel yayın yönetmeni Utku Çakırözer, göreve başladıktan sonra ilk kez Halk TV'ye konuk oldu. Ayşenur Arslan'ın sorularını yanıtlayan Çakırözer, Cumhuriyet macerasını anlattı.

SUNUCUDAN HALK TV İZLEYİCİLERİNE AYAR

Programın sonralarına doğru sunucu Ayşenur Arslan canlı yayında izleyicilere kızdı ve Cumhuriyet'in yazar ve muhabir kadrosu ile Türkiye'nin neden en çok okunan gazetesi olmadığını sorguladı.

Ayşenur Arslan Halk TV izleyicilerine kızdı İZLE

"ÇOK KIZIYORUM SİZE"

Ayşenur Arslan, "Sen söyleyemezsin ben söyleyeyim. Ekran başındakilere sitemim var. Utku için söylemeyeyim ama Türkiye'de hiç bir gazetede olmayan bir kadro var. Ahmet Şık muhabir bu gazetede, Çiğdem Toker muhabirlik yapıyor. Tek tek sayamam muhabirleri,… Dahası, Uğur Mumcu'nun oğlu Özgür, Güray Öz, Nilgün Cerrahoğlu, Can Dündar… Ve siz bu gazeteyi Türkiye'nin ilk 10'una sokmuyorsunuz. Daha ne istiyorsunuz. Çok kızıyorum size" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir