taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7412
Euro
7.2909
Altın
1614.52
Borsa
89552.61
Gram Altın
349.556
Bitcoin
45715.51

Aziz Yıldırım taraftarlarla birlikte adalet yürüyüşünde

Fenerbahçe taraftarı son dönemde gerçekleşen olaylar için bir tepki yürüyüşü düzenliyor.


Whatsapp ile paylaş
Aziz Yıldırım taraftarlarla birlikte adalet yürüyüşünde

Aziz Yıldırım taraftarlarla birlikte adalet yürüyüşünde

Fenerbahçeli Avukatlar Derneği tarafından düzenlenen "Türkiye İçin Adalet, Fenerbahçe İçin Adalet" yürüyüşü Bağdat Caddesi'nde yapılıyor. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin de katıldığı yürüyüş, saat 14.00'te Şaşkınbakkal'da başladı. 

HEM HÜKÜMETİ HEM CEMAAT'İ ELEŞTİREN PANKARTLAR

Binlerce Fenerbahçe taraftarının katıldığı yürüyüşte, şike süreci ve Gezi olaylarının yanı sıra hükümet ile Cemaat gerilimine de göndermeler yapıldı. Taraftarlar pankartlar ve sloganlarla hem Cemaat'e hem de hükümete yönelik tepkilerini gösterdi.

Aziz Yıldırım taraftarlarla birlikte adalet yürüyüşünde

"DİK DUR EĞİLME, BU TARAFTAR SENİNLE"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yanında Uğur Dündar, Mahmut Uslu, Ümit Özat gibi isimlerin olduğu grup 13.30'da stadyumdan Şaşkınbakkal'a indi. Aziz Yıldırım'a taraftarın ilgisi ve sevgisi çok büyük oldu. Aziz Yıldırım, boynunda Fenerbahçe atkısıyla halkın arasına karıştı ve halkı selamladı. Taraftarlar da Aziz Yıldırım'a tezahüratlarla destekte bulundu. Taraftarlar, Aziz Yıldırım'a; "Dik dur eğilme, bu taraftar seninle" diyerek desteklerini belirtti.

Aziz Yıldırım taraftarlarla birlikte adalet yürüyüşünde

AVUKATLARDAN UYARILAR

Fenerbahçeli Avukatlar Derneği, yaptığı açıklamada, taraftarları olası provokasyonlara karşı uyararak, "Davamızın, siyasi oluşumların gölgesinde kalmaması için her tür olası provokasyondan uzak durulması en büyük isteğimiz ve yürüyüşe katılacak olan herkesten de açıkça beklentimizdir. Bu bağlamda, siyasi her tür slogandan kaçınılmasını, kişi ya da kurum hedefli tezahüratlardan uzak durulmasını, yürüyüşün amacından çıkmasını hedefleyebilecek her tür oluşuma karşı durulmasını önemle rica ederiz" denildi.

Aziz Yıldırım taraftarlarla birlikte adalet yürüyüşünde

TEMELLİ: "TÜRKİYE İÇİN ADALET"

Yürüyüşe katılan asbaşkanlardan Ömer Temelli açıklamalarda bulundular. Asbaşkanlardan Ömer Temelli, "Bu yürüyüşü "Türkiye için Adalet Fenerbahçe için Adalet" istediğimiz için yapıyoruz. Bu yürüyüşü organize eden Fenerbahçe Avukatlar Derneği’ne teşekkür ediyorum. İnşallah bu yürüyüş sonrasında bir takım mesajlar alınır. Türkiye için güzel adaletli bir dünya kurulur. Hep beraber yürüyüşü tamamlandıracağız" dedi.  

Aziz Yıldırım taraftarlarla birlikte adalet yürüyüşünde

MOSTUROĞLU: "AYDINLIK IŞIKLAR YANACAK"

"3 Temmuz’dan itibaren taraftarlarımız direniyor. Bundan sonrası Türkiye için aydınlık ışıkların yanacağı süreç olacak. Bizim zamanında konuştuğumuz ve konuşmaya devam ettiğimi masumiyet ilkesi, tapeler gibi konular, bugün Türkiye söylüyor. Türkiye bir yere varacaksa adil yargılama, bağımsız yargı ile varacak. İnşallah Türkiye’nin yolu hayırlı bir yola girdi. İnşallah sonuç alınacak. ÖYM’ler tartışılıyor. Buralarda FB’nin dışında başka insanlarda yargılandı. Hala cezaları infaz ediliyor. Adalet herkes için bir bütün. Barışçıl eylemleri bu kadar büyük kitleyle yapmak çok önemli."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir