taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.9112
6.6299
1341.67
90787.01
254.42

Aziz Yıldırım'dan yeniden yargılanma açıklaması

Aziz Yıldırım, yeniden yargılama kararı hakkında ilk kez konuştu.

23.06.2014 - 20:07..
Whatsapp ile paylaş
Aziz Yıldırım'dan yeniden yargılanma açıklaması

Aziz Yıldırım'dan yeniden yargılanma açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım,  İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin aldığı "yeniden yargılanma" ve "infazın durdurulması" kararlarının arkasından ilk kez konuştu. Yazılı bir açıklama yapan Yıldırım, şunları söyledi;

İŞTE O AÇIKLAMA

Kamuoyuna Duyurulur;

23 Haziran 2014 Pazartesi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin bugün almış olduğu karar tarafımdan mutluluk ve saygıyla karşılanmıştır.

Gerek söz konusu kararın olası itiraz hakkına duyduğum saygı, gerekse yargı kararları öncesi ve sonrası yorum yapma geleneğim olmaması nedeniyle bu karar hakkında da konuşmayı uygun bulmuyorum.

Bununla birlikte, Fenerbahçe özeli dışında, Türkiye’de hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı olarak, bu güzel ve bağımsız ülkenin normalleşmesine katkı sağlayan; Başta yürekli ve vicdanlı hakim ve savcılarımız olmak üzere, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’e Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Anayasa Mahkemesi Başkanı Sayın Haşim Kılıç’a Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye, Bu karara destek olan Sayın Milletvekillerine şükran ve teşekkürlerimi bildirir,

Ve en önemlisi bu karar doğrultusunda belirli çevrelerce yaratılmaya çalışılacak ayrımcılık ve kutuplaşmaya asla izin vermeyeceğimi tüm kamuoyuna bir kez daha deklare ederim.

Saygılarımla,

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Aziz Yıldırım'dan yeniden yargılanma açıklaması İZLE  

Fenerbahçe ile ilgili tüm haberler

Aziz Yıldırım ile ilgili tüm haberler

Aziz Yıldırım kimdir

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir