taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.782
6.4537
1490.17
98415.34
277.325
45826.64

Bahçeli: Türkiye'nin 2023 hedefine taş koyamayacaklar

MHP lideri Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine yönelik eleştirilere "Milletin evet dediği sistemi kötü göstermek bizatihi millete hakarettir" dedi.

Haber Merkezi | 13.07.2019 - 14:43..
Whatsapp ile paylaş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bilecik'in Söğüt ilçesinde vatandaşlara hitap etti.

"CHP'NİN TAŞERON SİSTEMİ ALENİLEŞMİŞTİR"

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini hedef alan eleştiriler iyi niyetli değildir. CHP Genel Başkanı en iyi sistem Amerika'da var oturalım konuşalım diyor. Sistem tartışmaları bitmiştir. CHP'nin Türkiye'yi yabancı ülkelerin gözüyle değerlendirmesi yozlaşmadır. CHP'nin taşeron sistemi alenileşmiştir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi irade ile istikrarı buluşturmuş, hukuk ile demokrasiyi kuvvetlendirmiş tarih ile coğrafyayı uyandırmıştır.

Bahçeli: Türkiye'nin 2023 hedefine taş koyamayacaklar

"MİLLETİN EVET DEDİĞİ SİSTEMİ KÖTÜ GÖSTERMEK BİZATİHİ MİLLETE HAKARETTİR"

Yeni hükümet sistemine yönelik yıpratma faaliyetleri beyhude bir çabadır. Aksayan tarafları tespit edilmişse ve düzeltilmesi gerekiyorsa gereği yapılacaktır. Samimi değerlendirmelere kayıtsız kalınmayacaktır. Türkiye 16 Nisan 2017'de büyük bir yönetim reformunu hayata geçirmiştir. Kirletme ve kötü gösterme niyeti doğru değildir. Milletin evet dediği sistemi kötü göstermek bizatihi millete hakarettir. Türkiye boğuştuğu sorunları aşacak güçtedir. Ülkemize yönelik kumpaslar 15 Temmuz'da olduğu gibi püskürtülecektir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kuruluş ruhuna uygundur.

Bir ve beraber olursak karanlık emel sahipleri muvaffak olamayacaktır. Türkiye'nin önünde hiçbir hain duramaz. Ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye'nin 2023 hedefine taş koyamayacaklar. Biz Türk milletiyiz, biz Türkiyeyiz."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir