taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8588
6.5343
1483.8
97324
279.569
48113.14

Bahçelievler’de kokular gelen evde ceset bulundu

Cesedin en az 1 haftadır evde olduğu belirtiliyor.

İHA | 11.02.2019 - 07:58..
Whatsapp ile paylaş

Olay, Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Tekin Sokak’ta bulunan 4 katlı binanın giriş dairesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, dairesini Iraklı Muhammed Anwer’e kiraya veren ev sahibi Hasan Mala, komşuların şikayeti üzerine üç gün önce ikamete geldi.

Durumun polise bildirilmesi üzerine polisle birlikte eve gelen ev sahibi, kiracısı Anwer’in babasını arayıp durumu sordu.

POLİS OLAY YERİNDEN AYRILDI

Babasının çocuklarının yanlarında olduğunu söylemesi üzerine polis, içeri girmeden olay yerinden ayrıldı. Aşırı koku nedeniyle bina sakinlerinin tekrar şikayette bulunması üzerine ev sahibi Hasan Mala, tekrar Anwer’in babasını arayıp kontrol edilmesini istedi.

1 HAFTA ÖNCE ÖLMÜŞ

Gencin amcası Ahmet Anwer, ikamete gelip yeğenini kontrol ettiğinde cansız bedeni ile karşılaştı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine, polis ve sağlık ekipleri geldi. Yapılan incelemede, Anwer’in yaklaşık bir hafta önce ölmüş olabileceği belirtildi.

Bahçelievler’de kokular gelen evde ceset bulundu

Amca Ahmet Anwer, yeğeni Muhammed’in Irak’ta işkenceden kaçıp İstanbul’a geldiğini söyleyerek, gencin işkence fotoğraflarını gösterdi.

Görgü tanıklarından Kadir Temel ise olayı şöyle anlattı: “Saat 10 gibi ben evden çıkarken koku geliyordu zaten. Saat 1 buçuk gibi ben misafirlerimi aldım, geldim. Mahalleye girerken koku vardı zaten apartmanın girişinde. Misafirlerle dışarı çıktık, tekrar geldik, halen koku vardı. Ben de komşularda bozulmuş et var herhalde, ondan geliyor sandım. Ölen kişi Iraklı 19 yaşlarında. Burada Taksim’de çalışıyormuş. Tek başına kalıyordu annesi babası Irak’a gitmiş"

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir