taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.27905
5.96445
1321.015
102715.01
224.228

Bahçeli'nin prompter'da yazanlara tepki gösterdiği an

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İl Başkanları Toplantısı'nda konuşurken prompter'da yazan yanlış ifadelere kızdı "Kaldırın bunları ya" diyerek tepki gösterdi.

Detay Haber | 17.01.2019 - 12:57..
Whatsapp ile paylaş
Bahçeli'nin prompter'da yazanlara tepki gösterdiği an

Mart sonunda yapılacak yerel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, İl Başkanları Toplantısı'nda partililere hitap etti.

PROMPTER'A KIZDI KALDIRTTI

Bahçeli, konuşmasında "Aşınmaz sur gibi duruş gösteriyoruz. Geçmişin tecrübeleriyle yere sağlam basıyoruz. İnançlarımızın derinliğiyle, kanımızın genişliğiyle, ülkülerimizle bir diğer şeyler tutuyoruz." dedikten sonra karşısındaki ekranda yazan yanlış ifadelere kızdı ve "Burasını yanlış koymuş, kaldırın bunları ya" diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine görevliler harekete geçerek, prompter'a müdahale etti.

Bahçeli'nin prompter'da yazanlara tepki gösterdiği an ViDEO

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli daha sonra konuşmasına şu şekilde devam etti: "İnançlarımızın derinliğiyle, irfanımızın genişliğiyle kutlu ülkülerimizi diri tutuyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi ne yaptığını bilen, ne söylediğini bilen, nereye ulaşmak istediğinin bilincinde olan; muazzam bir fikir ekolü, siyaset okuludur."

Bahçeli'nin prompter'da yazanlara tepki gösterdiği an

Günün önemli gelişmeleri VİDEO

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir