taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8078
6.5993
1407.9
95421.05
263.069

Bakırköy'de HDP'li Sebahat Tuncel'in zor anları

Aramalara izin vermeyen HDP'liler ile polis arasında arama noktasında çıkan tartışma arbedeye dönüştü, polis gruba müdahale etti.

Haber Merkezi | 01.05.2016 - 14:50..
Whatsapp ile paylaş
Bakırköy'de HDP'li Sebahat Tuncel'in zor anları

1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü etkinliğinin düzenleneceği Bakırköy Halk Pazarı Alanı'na gitmek isteyenler üzeri arandıktan sonra alana alındı.

HDP'LİLER ARAMA YAPILMASINI İSTEMEDİ

Bu arada, kutlamaların yapılacağı alana sendika ve konfederasyonlarla beraber İsmail Erez Caddesi'nden ulaşan HDP'li grup, arama noktalarının bulunduğu sokağa kadar ilerledi. Burada arama noktasından geçmeden alana girmek isteyen grup ile polis arasında gerginlik yaşandı.

YASA DIŞI PANKARTLARA MÜDAHALE EDİLDİ

Polisin tüm uyarılarına rağmen arama noktasından geçmeden alana girmek isteyen ve ellerinde yasa dışı poster, pankart ve flamaların bulunduğu gruba müdahale edildi.

Bakırköy'de HDP'li Sebahat Tuncel'in zor anları

Bakırköy'de HDP'li Sebahat Tunceli'nin zor anları VİDEO

Müdahale sonrasında grup içerisinde bulunan bazı kişiler gözaltına alınırken, çıkan gerginlikte de bir kişi yaralandı. Yaralı, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Müdahalenin ardından HDP eski milletvekili Sebahat Tuncel, polisle görüştü. Görüşmenin ardından arama noktasından geçen katılımcılar alana alındı.

Bakırköy'de HDP'li Sebahat Tuncel'in zor anları

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir