taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.54835
6.2943
1322.235
99325.92
235.86

Başbakan Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert çağrı

Başbakan Davutoğlu, CHP'li vekil Mahmut Tanal'ın çirkin iddiaları sonrası Kılıçdaroğlu'na çağrı yaptı.

27.08.2015 - 11:59..
Whatsapp ile paylaş
Başbakan Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert çağrı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde, AK Parti İletişim Merkezi'nin '2 Milyon Gülen Yüz Ödül Töreni'nde bir konuşma yaptı.

CHP'Lİ VEKİL'İN ÇİRKİN İDDİALARI

Başbakan Davutoğlu, CHP'li Mahmut Tanal'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile ilgili ortaya attığı çirkin iddialar için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendi.

HADDİNİ BİLDİRİN YOKSA BİZ BİLDİRİRİZ KILIÇDAROĞLU

Davutoğlu, konuyla ilgili şunları söyledi; "Sümeyye Erdoğan'a yönelik yürütülen alçakça kampanyanın parçası olan milletvekiline haddini bildirin, yoksa biz bildiririz Kılıçdaroğlu"

Başbakan Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert çağrı VİDEO

KILIÇDAROĞLU: MESELE DANIŞMAN HATASIDIR

Diğer yandan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yanıt olarak yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

"İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mahmut Tanal'ın TBMM'ye verdiği ve Grup Yönetimi'nin onayından geçen soru önergesinde Cumhurbaşkanı'nın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın ismine hiç bir şekilde yer verilmemiştir. Ancak bu önergenin medyaya duyurulması sırasında, maalesef bir danışman hatası sonucunda Sayın Sümeyye Erdoğan'ın ismi konuya dahil edilmiştir. CHP olarak özel hayata saygılıyız ve hiçbir şekilde siyasetin ilgi alanı içinde görmüyoruz. Grup Başkanvekilimiz Sayın Levent Gök Sayın Başbakan konuşmadan önce bu konuda bir açıklama yaptı. Sayın Tanal da asla Sayın Sümeyye Erdoğan'a dönük bir maksadının söz konusu olmadığını açıkça söyledi. Anladığım kadarıyla Sayın Başbakan bu açıklamaları görmeden konuştu. Mesele bir danışman hatasıdır ve o danışmanın işine son verilmiştir."

Başbakan Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na sert çağrı


Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir