taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5785
Euro
7.2511
Altın
1618.96
Borsa
88059.46
Gram Altın
343.106
Bitcoin
41847.24
fuzulev

Başbakan Davutoğlu'ndan Reform Paketi açıklaması

Başbakan Davutoğlu Sakarya'da yaptığı AK Parti İl Kongresi'nden sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Reform paketiyle ilgili söylentileri yalanladı.

Haber Merkezi |
Whatsapp ile paylaş

Başbakan Davutoğlu'ndan Reform Paketi açıklaması

davutoğlu

Başbakan Davutoğlu Sakarya'da AK Parti il kongresinde açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, açıklamaları sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı ve "Reform paketleri askıya alınacak mı?" sorusuna "Reform paketlerini askıya almayız" diyerek askıya alınacağı söylentilerinin doğru olmadığını ifade etti.

Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları;

REFORM PAKETLERİNİ ASKIYA ALMAYIZ

"Reform paketlerini askıya almayız. "Askıya alındı" ifadesi doğru değil. Sadece şeffaflıkla ilgili değil çok sayıda reform çalışmamız oldu. Şuan bu saldırıyı yapan teröristlerin izi ve takibi sürüyor. AK Parti demokrasi için her şeyi göze almış insanların partisidir. Her zaman her türlü riski göze aldık.

SEÇİM YAKLAŞTIKÇA SALDIRILAR ARTACAKTIR

Hiç bir saldırı AK Parti'nin inancını ve kararlığını ortadan kaldıramaz. Bu aynı zamanda şunun işaretidir seçim yaklaştıkça bu saldırılar artacaktır. Bu sadece bizim partimiz için değiş bütün partiler için geçerlidir. Buradan bütün partilere sesleniyor. Bu konuda duyarlı olmalarını istiyorum."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir