taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6427
Euro
7.2928
Altın
1597.63
Borsa
88787.58
Gram Altın
340.679
Bitcoin
41976.26

Başbakan Erdoğan'ın doktoru konuştu

Erdoğan'ın doktoru AKP'li vekil: "İçtiği su, yediği yemekle ilgili önlemler alınıyor, bu tüm dünyada böyledir. Sağlık durumu yerinde."


Whatsapp ile paylaş

Başbakan Erdoğan'ın doktoru konuştu

Başbakan Erdoğan'ın doktoru konuştu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın doktorluğunu yapan AK Parti Milletvekili Cevdet Erdöl, Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın “Üç yıldan beri uzun boylu adamın ölmesini bekliyoruz diyenler var” sözleri üzerine Tayyip Erdoğan’ın sağlık güvenliği ile ilgili değerlendirmede bulundu.

"BAŞBAKAN SON DERECE SAĞLIKLI"

Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre Erdöl, TBMM’deki sohbetinde, Başbakan’ın sağlık güvenliği açısından her türlü tedbiri aldıklarını belirterek, şunları söyledi: “Şimdiye kadar risk oluşturan bir vaka tespit etmedik. Tüm dünya liderleri nasıl korunuyorsa, sağlığı ile ilgili nasıl önlemler alınıyorsa, biz de birebir bu uygulamaları yapıyoruz. Bunun belli kuralları var, uluslararası alanda uygulanan kuralları var. İçtiği su, yediği yemekle ilgili önlemler alırsınız, bu tüm dünyada böyledir. Kendisi de çok özenli Bunun için gerekli tüm teknik donanımlara sahibiz. Hiçbir eksiğimiz yok. Bu çağın sahip olduğu tüm imkanları kullanıyoruz. Ayrıca, Başbakan son derece sağlıklı. Ciddi takip gerektirecek sağlık sorunu yok. Biz tıbbi anlamda gerekli önlemleri alıyoruz. Kendisi de uyarılarımıza özen gösteriyor.”

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir