taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3282
6.0758
1225.53
92213.28
209.926

Başbakan'ın fırçaladığı Böhürler susma orucunda

MKYK toplantısında Başbakan Erdoğan'la gerginlik yaşayan Ayşe Böhürler susma orucu tuttuğunu açıkladı.

05.08.2012 - 16:04..
Başbakan'ın fırçaladığı Böhürler susma orucunda

Başbakan'ın fırçaladığı Böhürler susma orucunda

Şemdinli konusundaki soruları Başbakan Tayyip Erdoğan'ın tepkisine neden olduğu belirtilen AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi gazeteci Ayşe Böhürler, "susma orucu" tuttuğunu açıkladı. Böhürler, bu açıklamayı, Yeni Şafak'ta cumartesi günleri yayımlanan köşesindeki yazısının son bölümünde yaptı.

CANIM SUSMA ORUCU TUTMAK İSTİYOR

"Her ne kadar İslam âlimleri, Meryem suresi 26. Ayette geçen Hz. Meryem'in Allah'ın tavsiyesi olan 'susma orucunun' tek başına ibadet olmayacağını söyleseler de, bugünlerde canım fena halde 'susma orucu' tutmak istiyor. Kör, sağır, dilsiz olmayı yasaklayan bir dine mensup olup gördüklerimizi işittiklerimizi ifade etmemek arasında çelişkiler yaşarken en iyisi ibadet kabul edilmese de susma orucu tutmak!"

KAYNAĞINIZ FIRAT HABER AJANSI MI

Hafta içinde yapılan AKP MKYK toplantısında, Şemdinli'de yapılan operasyon ve işkenceden hüküm giyen Sedat Selim Ay'ın İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığı'na atanması gerginlik yaratmıştı. Erdoğan'ın, "Şemdinli'de pek çok ölüm olduğu iddia ediliyor" diyen Böhürler'e "Yok öyle bir şey. Kaynağın Fırat Haber Ajansı mı" diye çıkıştığı öne sürülmüştü.

Başbakan'ın fırçaladığı Böhürler susma orucunda

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir