taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7741
Euro
7.3687
Altın
1651.45
Borsa
93225.22
Gram Altın
359.26
Bitcoin
49368.17

Batman Belediyesi DEDAŞ'a elektrik borcunu ödedi

DEDAŞ Genel Müdürü Karagüzel, elektrik borcunu ödeyen Batman Belediye Başkanı Özdemir'i ziyaret ederek, teşekkür etti


Whatsapp ile paylaş
Batman Belediyesi DEDAŞ'a elektrik borcunu ödedi

batman

Batman Belediyesi, Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'ye (DEDAŞ) olan elekrik borcunu ödedi. DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, elektrik borcunu ödeyen Batman Belediyesi'ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANDI

Belediye Başkanı Sabri Özdemir'i makamında ziyaret eden Karagüzel, burada yaptığı konuşmada, belediyelere her türlü ödeme kolaylığı sağladıklarını, Batman Belediyesi'nin DEDAŞ'a olan borcunu İller Bankası kanalıyla yapılandırarak ödediğini söyledi.

1 MİLYON 350 BİN LİRALIK FAİZ SİLİNDİ

Ödeme ve gösterdikleri hassasiyetten dolayı Batman Belediyesi'ne teşekkür eden Karagüzel, "Batman Belediyesi 7,5 milyonluk borcunu defaten ödedi, 1 milyon 350 bin liralık faizi silindi. Bütün belediyelere buradan ilan etmek istiyoruz, bu şekildeki ödemelerde kurum olarak biz de elimizden gelen her türlü kolaylığı gösteriyoruz" dedi.

BİR SONRAKİ BELEDİYEYE BORÇ BIRAKILMAYACAK

Karagüzel, Batman Belediyesi'nin yaptığı uygulamanın diğer belediyelere de örnek olmasını istediklerini dile getirerek, İller Bankası'nın ödeme konusunda yardımcı olduğunu anlattı.

Başkan Özdemir de belediyenin elektrik borcunun yanı sıra diğer tüm borçlarını da ödediğini belirterek, kendisinden sonra gelecek olan yönetime borçsuz bir belediye bırakmayı hedeflediklerini bildirdi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir