taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8157
6.628
1415.89
95182.49
264.57

Baykal'ın sağlık durumu iyiye gidiyor

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili doktorları açıklama yaptı: "Yardımla ayakta durabiliyor."

DHA | 01.12.2017 - 18:09..
Whatsapp ile paylaş

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, CHP eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

BAYKAL, ALMANYA'DA TEDAVİ GÖRECEK

İbiş, "Yardımla ayakta duruyor. Ailenin de isteği üzerine fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulaması için Almanya'da bir merkeze önümüzdeki günler içerisinde gidecek. İlgili klinikten gün bekleniyor, bildirdikleri gün gidecek ve tedavisine orada devam edilecek." dedi.

Baykal'ın sağlık durumu iyiye gidiyor- VİDEO

Prof. Dr. İbiş, Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili son bilgileri şöyle aktardı:

HER GÜN DAHA İYİYE GİDİYOR

"Deniz Bey'in genel durumu gayet güzel. Her gün çok daha iyiye gidiyor. Kendisi yardımla ayakta durabiliyor, sandalyeye oturabiliyor. Baş, boyun, el, kol, bacak hareketleri bir önceki haftaya göre daha iyi durumda. Kendisine fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılıyor.

Ailenin de isteği üzerine Deniz Bey fizik tedavi ve rahabilitasyon uygulamaları için önümüzdeki günlerde Almanya'daki bir merkeze gidecek. İlgili klinikten gün bekleniyor. Bildirdikleri gün gidecek ve tedavisine orada devam edilecek. Gelmeden önce basın mensuplarına açıklama yapılacağı söylendiğinde, medya mensuplarına, kamuoyuna, vatandaşlara ve sağlık ekibine teşekkürlerini, sevgi ve selamlarını iletmemizi istedi."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir