taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3896
6.136
1221.79
91686.35
211.712

Bayram tatili öncesi otobüs biletleri tükendi

Bakanlar Kurulu sonrası Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olmasıyla otobüs biletlerine rağbet arttı.

17.08.2017 - 15:29..

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Başkanı Birol Özcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, vatandaşların, tatilin uzayıp uzamaması konusundaki belirsizlik nedeniyle rezervasyon yaptırdığını, Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkmasıyla da rezervasyonunu yaptırdığı biletleri satın almaya başladığını, acenta ve şirketlerin internet sitelerinde yoğunluk görüldüğünü ifade etti.

EGE VE AKDENİZ BÖLGELERİNDE YOĞUNLUK

10 günlük sürenin, yaz tatiline çıkılabilecek güzel bir döneme de denk geldiğini dile getiren Özcan, Ege ve Akdeniz bölgelerine yönelik otobüslerde ciddi bir yoğunluk oluştuğunu kaydetti.

Bayram tatili öncesi otobüs biletleri tükendi

"ŞİMDİDEN EK SEFERLERİN BİLETLERİNİ SATMAYA BAŞLADIK"

Uçak biletlerinin yaz ve bayram dönemlerinde pahalı olduğunu, bu nedenle vatandaşların otobüsleri tercih ettiğini belirten Özcan, bayramda memleketine gitmek isteyenlerin de tatil bölgeleri dışındaki illerde yoğunluk oluşturduğunu söyledi.

Hem tatil hem de bayramın bir arada yaşanacağı 10 günlük sürenin çok bereketli geçeceğini ifade eden Özcan, "Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkmasıyla otobüs biletlerine yoğun bir rağbet oluştu. Şu ana kadar Türkiye genelinde bayrama kadar olan otobüs biletlerinin yüzde 80'i tükendi. Biz şimdiden koyacağımız ek seferlerin biletlerini satmaya başladık." diye konuştu.

Bayram tatili öncesi otobüs biletleri tükendi

Bayram tatili öncesi otobüs biletleri tükendi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir