taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5853
Euro
7.2574
Altın
1615.61
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.867
Bitcoin
42125.78
fuzulev

Beckham‘ların 60 milyon dolarlık yeni sarayları

Şov dünyasının en popüler çiftlerinden biri olan David ve Victoria Beckham, İngiltere'deki yeni hayatlarına 60 milyon dolarlık bir malikanede başlayacak.


Whatsapp ile paylaş

Beckham‘ların 60 milyon dolarlık yeni sarayları

Beckham‘ların 60 milyon dolarlık yeni sarayları

Dünyanın en ünlü çiftlerinden biri olan David- Victoria Beckham'ın her adımları, her yaptıkları gazetelerde geniş yer alıyor.

BECKHAM'LARIN 60 MİLYON DOLARLIK SARAYLARI 

David Beckham'ın profesyonel spor hayatını sonlandırmasının ardından yeniden anavatanları İngiltere'ye dönmeye karar veren çift, yeni bir hayata başlamak için yeni bir ev satın aldı. Yurt dışı maceralarından önce 'Beckingham Palace' isimli dev malikanelerinde yaşayan çift, bu sefer Londra'nın merkezinde ve daha tarihi bir yapıda yaşama kararı aldı.

150 YILLIK MALİKANE

Londra'nın en lüks semtlerinden biri olan Kensington'da 150 yıllık bir malikaneyi beğenen çift, bu ev için tam 60 milyon dolar ödedi. Yedi odalı üç katlı malikanenin yenilenmesi için 8.5 milyon doları gözden çıkartan çift, evde kendi hobileri ve merakları için özel alanlar da yaratmış.

DİKİMHANESİ BİLE VAR

Örneğin Victoria Beckham, moda imparatorluğunu yöneteceği ofisi, evin giriş katına konumlandırmış. Ayrıca evde deneme odası, bir podyum ve küçük bir dikimhane için de alan yaratılmış.

Victoria Beckham, evden her zaman şık bir şekilde çıkabilmek için yine evin alt katına bir kuaför ve güzellik solunu da dahil etmeyi unutmamış. 

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir