taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5672
Euro
7.2233
Altın
1615.93
Borsa
90181.45
Gram Altın
341.611
Bitcoin
42438.58
fuzulev

Bekir Bozdağ Kabataş olayı ile ilgili konuştu

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kabataş olayı ile ilgili olarak, "Böylesi bir hadisede, bir hanımefendi üzerinden siyasal kavga yapmak doğru değildir" dedi.


Whatsapp ile paylaş

Bekir Bozdağ Kabataş olayı ile ilgili konuştu

Bekir Bozdağ Kabataş olayı ile ilgili konuştu

TBMM Genel Kurulu'nda Özel yetkili mahkemelerin kaldırılmasını içeren yasa teklifi görüşmelerinde muhalefet milletvekillerinin sorularını yanıtlayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kabataş olayı ile ilgili sorulan bir soruya cevap verdi.

" TELEVİZYON GÖRÜNTÜLERİYLE İNSANLARI SUÇLAMAK YANLIŞ"

Ortada bir Adli Tıp raporu olduğunu belirten Bakan Bozdağ, "Kabataş'la ilgili konuda bir yalandan siz bahsediyorsunuz ama ortada Adli Tıp raporu, ondan sonra da beyanlar var, ama birtakım televizyon görüntüleriyle insanları suçlamak fevkalade yanlıştır. Bakın, siz karar veriyorsunuz, hüküm veriyorsunuz ama bir hanımefendi gelip diyor ki, 'böyle böyle yapıldı' ve darp izlerine ilişkin rapor alıyor, raporlar dosyasında duruyor. Onun için de bakın, böylesi bir hadisede bu çirkinlik karşısında herkesin tavır alması gerekirken bir hanımefendi üzerinden siyasal kavga yapmak doğru değildir" diye konuştu.

CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz'ün, "Onu yapan insan değil ama o yalanı uydurarak toplumu bölen de insan değil" ifadelerini kullanması üzerine Bakan Bozdağ, "Yalanı uydurduğunu nereden biliyorsunuz siz?" diye sordu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir