taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7287
Euro
7.2833
Altın
1611.24
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.512
Bitcoin
45653.67

Bekir Bozdağ'dan anket yorumu

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, seçimler yaklaştıkça yönlendirme anketlerin çıktığını belirterek ""Kim ne tür anket ortaya koyarsa koysun en doğru sözü millet söyleyecektir" dedi.


Whatsapp ile paylaş

Bekir Bozdağ'dan anket yorumu

Bekir Bozdağ'dan anket yorumu

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Yozgat'ı ziyaret etti. Yozgat girişinde kalabalık tarafından karşılanan Adalet Bakanı Bozdağ, yerel seçime yönelik yapılan anket sonuçlarını değerlendirdi.

"EN DOĞRU ANKET SANDIKTA ORTAYA ÇIKAN SONUÇTUR"

Adalet Bakanı Bozdağ, "Seçim yaklaştıkça anketler çok olur. Bu anketlerin doğrusu eğrisi rekabet halinde olur. En doğru anket her zaman milletin gönlünde olandır, sandıkta ortaya çıkan sonuçtur. Gazeteler manşet atar Yozgat ve Türkiye ile ilgili ama sandık her defasında onu tekzip eder. Yozgatlı bu manada sanıkta tekzibi sever. Türk milleti de sever. Baktığınızda hep doğru kararlar verir. Onun için anketler neyi gösterir bilmem. Benim gördüğüm Türkiye'nin birinci partisi AK Parti'dir. Halkın gönlünde en fazla yer tutan parti yine AK Parti'dir. Milletimiz desteği ve duasıyla 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Yozgat dahil Türkiye'nin pek çok yerleşim yerinde başarıyı göğüsleyecek parti yine AK Parti'dir. Öbür türlü değerlendirmelere baktığınızda manipülasyon içeren pek değerlendirme görüyorsunuz. Yönlendirme anketleri çıkıyor. Başka tür anketler çıkıyor. Onun için kim ne tür anket ortaya koyarsa koysun sözü millet söyleyecektir. Biz milletimize güveniyor, inanıyoruz. O yüzden bir sıkıntımız yok, anketlerle yönlendirmeye ihtiyacımız da yok çünkü milletle el eleyiz" diye konuştu.

Adalet Bakanı Bozdağ, açıklamanın ardından AK Parti Yozgat İl Teşkilatı'na geçerek toplantıya katıldı. Toplantı basına kapalı yapıldı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir