taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.2892
6.0481
1228.28
92482.56
208.901

Beren Saat Kösem Sultan için hazırlıklara başladı

"Kösem" rolü için bölüm başı ücrette yapımcıyla anlaşan Beren Saat, Los Angeles tatilinde yeni rolü için hazırlık yapıyor.

Ajanslar | 11.08.2015 - 17:14..
Beren Saat Kösem Sultan için hazırlıklara başladı

1

Beren Saat, ‘Muhteşem Yüzyıl - Kösem’ dizisinde yapımcı Timur Savcı’yla bölüm başı ücrette anlaşınca, çalışmalara başladı. Aylardır süren konuşmalardan sonra yapımcıyla el sıkışan Saat, ABD’nin Los Angeles şehrinde eşi Kenan Doğulu’yla yaptıkları tatilde Kösem Sultan için yazılan kitapları okumaya başladı.

KÖSEM SULTAN'IN HAYATINI OKUYOR

Canlandıracağı ‘Kösem Sultan’ın hayatını ve o döneme ait kitapları okumaya başlayan Saat, zamanla çalışmalarını hızlandıracak.

Beren Saat Kösem Sultan için hazırlıklara başladı

İLK 8 BÖLÜMDE OLMAYACAK

Dizinin ilk sekiz bölümünde ‘Kösem Sultan’ın çocukluğu ekrana geleceği için yer almayacak olan Saat, Los Angeles’ten İstanbul’a geldikten sonra kitapların yanı sıra farklı bir çalışma içine girecek.

Yapımcı Timur Savcı, dizide başrol oynayacak Saat için tarih uzmanlarıyla anlaşacak. Saat, kitaplarla birlikte diziye tarih uzmanlarıyla, hazırlanmaya devam edecek. Diziye gireceği iki bölümden önce de Saat'in, kamera karşısına geçerek deneme çekimlerine başlayacağı öğrenildi. Dizide ‘Safiye Sultan’ı canlandıracak Hülya Avşar da tarih uzmanıyla hazırlıklarına devam ediyor.

SOSYAL MESAJ VERMEYİ BIRAKTI

Uzun süredir Türkiye'nin gündemini işgal eden hemen her konuda görüş bildiren, kadın haklarından siyasete kadar birçok konu üzerine uzun yazılar kaleme alan Beren Saat'in son terör olaylarına karşı sessiz kalması tepki çekmişti.

Beren Saat Kösem Sultan için hazırlıklara başladı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir